Honbu Tsunami Renmei
-strona główna

EGZAMINY na STOPNIE KARATE TSUNAMI Aktualny wykaz


     

Egzaminy na stopnie
Karate Tsunami

   
 Warszawa  Honbu Dojo

 

   

W tym dziale publikowany jest

WYKAZ EGZAMINÓW

na stopnie Karate Tsunami,

przeprowadzane

we wszystkich sekcjach

tego systemu w Polsce.

 

 Warszawa
                                             Wykaz ten prowadzony jest w Honbu Dojo (Centralnej Szkole Karate Tsunami)

w Warszawie przy ul. Patriotów 247.

   

WYKAZ EGZAMINÓW
na stopnie Karate Tsunami

 

Oto aktualna lista Egzaminów Karate Tsunami w 2017, 2016 i  2015 roku

(data i miejsce egzaminu, nazwisko imię i miejsce zamieszkania egzaminowanego,

zdobyty przez niego stopień, egzaminator):

  

 

Rok 2017

 

  • 27 czerwca - Warszawa: SŁOMKOWSKI Rafał, Małe Rudy - stopień 2 dan RAION (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 27 czerwca - Warszawa: SZOPIERA Malwina, Ślesin - stopień 1 dan RAION (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 27 czerwca - Krośniewice: KOSMALSKI Kacper, Krośniewice – stopień 20 kyu (egzaminator: Nowak Waldemar 2 dan)
  • 17 czerwca - Małe Rudy: BUZAŁA Marek, Ciężkowo – stopień 3 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: RYDZYŃSKA Kaja, Kobylarnia – stopień 4 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: SĘGA Oliwier, Królikowo – stopień 5 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: SĘGA Kamil, Królikowo – stopień 5 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: RYDZYŃSKA Kaja, Kobylarnia – stopień 5 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: MORACZEWSKI Bartosz, Królikowo – stopień 5 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: LIS Julia, Szkocja – stopień 5 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: KAŹMIERCZAK Ryszard, Szczepanowo – stopień 5 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: ZAWISTOWSKI Patryk, Wojsławiec – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: ZAWADZKI Remigiusz, Lubostroń– stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: MAZUR Weronika, Mrocza – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: LICZBIK Oliwia, Dziemionna – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: KAŹMIERCZAK Martyna, Szczepanowo – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: GAWLIK Wiktoria, Marynin – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: FATYGA Michał, Królikowo – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: BIEL Dominika, Małe Rudy – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: ZAWISTOWSKI Kacper, Wojsławiec – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: TERLECKI Stanisław, Retkowo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: TERLECKA Maria, Retkowo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: TAFELSKI Krzysztof, Lubostroń – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: MACIEJEWSKA Julia, Królikowo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: LISIEWICZ Marcin, Nowa Wieś Wielka – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: LIS Tomasz, Szkocja – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: KOPEĆ Hubert, Krukówko – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: KOPEĆ Antoni, Krukówko – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: JESZKE Marcelina, Wiele – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: GAWRON Michał, Królikowo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: GAWLIK Wiktoria, Marynin – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: GAWLIK Stanisław, Występ – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: GAWLIK Nataniel, Marynin – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: FOJUT Kamil, Gliszcz – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: CHOŁYST Jakub, Gliszcz – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: BUZAŁA Dominik, Ciężkowo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: BEREND Oliwia, Rynarzewo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: BARTCZAK Szymon, Szkocja – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: ŻALIŃSKI Mikołaj, Retkowo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: ŻAKOWSKA Antonina, Gąbi – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: ZAWADZKA Julia, Lubostroń – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: WYSKIEL Aron, Nowa Wioska – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: WOJTKIEWICZ Amelia, Mąkoszyn – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: WITKOWICZ Mateusz, Marynin – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: RYDZYŃSKI Emil, Kobylarnia – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: RUCIŃSKA Oliwia, Lubostroń – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: PISZCZEK Natalia, Mrocza – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: PILARSKA Emilia, Turzyn – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: PIETRYKOWSKA Kinga, Mąkoszyn – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: PIĄTEK Martyna, Wąsosz – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: PERKO-TERLECKA Anna, Retkowo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: NAKIEWICZ Natasza, Rucewo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: MORACZEWSKA Angelika, Królikowo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan
  • 17 czerwca - Małe Rudy: MODLIŃSKA Sandra, Kołaczkowo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 czerwca - Małe Rudy: MAJEWSKI Adam, Mrocza – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 czerwca - Małe Rudy: KWASUCKI Wiktor, Retkowo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 czerwca - Małe Rudy: JAROLEWSKA Wiola, Lubostroń – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 czerwca - Małe Rudy: JAROLEWSKA Magdalena, Lubostroń – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 czerwca - Małe Rudy: JABŁOŃSKA Dominika, Wójcin – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 czerwca - Małe Rudy: GŁĄB Wiktoria, Mrocza – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 czerwca - Małe Rudy: GĄSIOR Wiktoria, Januszkowo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 czerwca - Małe Rudy: GĄSIOR Jakub, Januszkowo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 czerwca - Małe Rudy: GACA Lena, Dziemionna – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 czerwca - Małe Rudy: DRYGAS Magdalena, Rynarzewo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 czerwca - Małe Rudy: DEREZIŃSKA Weronika, Lubostroń – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 czerwca - Małe Rudy: CICHOŃSKA Maria, Królikowo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 czerwca - Małe Rudy: CHOMSKI Oliwier, Nowa Wieś Wielka – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 czerwca - Małe Rudy: ARCISZEWSKI Sebastian, Występ – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 13 czerwca - Krośniewice: NOWAK Tobiasz, Bielice – stopień 15 kyu (egzaminator: Nowak Waldemar 2 dan)
  • 13 czerwca - Krośniewice: ZBONIKOWSKI Kacper, Krośniewice – stopień 20 kyu (egzaminator: Nowak Waldemar 2 dan)
  • 2 czerwca - Kajew: GRZEGORZEWICZ Daria, Kajew - stopień 7 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan)
  • 30 maja - Pilawa: GNIADEK Kacper, Trąbki - stopień 11 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan)
  • 25 maja - Krośniewice: NOWAK Tobiasz, Bielice – stopień 16 kyu (egzaminator: Nowak Waldemar 2 dan) 
  • 22 maja - Kazimierz Biskupi: MŁODY Jakub, Kazimierz Biskupi – stopień 12 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 22 maja - Kazimierz Biskupi: JAKRZEWSKA Maria, Kazimierz Biskupi – stopień 16 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 15 maja - Warszawa:   SZWAŁEK Zofia, Warszawa - stopień 14 kyu (egzaminator: Denisiuk Artur 3 dan)
  • 15 maja - Warszawa:  ŻAGAN Dominika, Warszawa Radość - stopień 14 kyu (egzaminator: Denisiuk Artur 3 dan)
  • 9 maja - Pilawa: GNIADEK Kacper, Trąbki - stopień 12 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan)
  • 4 maja - Rynarzewo: MAZUR Weronika, Mrocza – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 6 kwietnia - Warszawa: TOMCZUK Anna, Warszawa - stopień 9 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 4 kwietnia - Stare Miasto: BEKAŁA Zbigniew, Konin – stopień 9 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 4 kwietnia - Stare Miasto: ĆWIEK Damian, Lisiec – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 3 kwietnia - Pilawa: GNIADEK Kacper, Trąbki - stopień 13 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan)
  • 3 kwietnia - Stare Miasto: WŁODARCZYK Natalia, Kazimierz Biskupi – stopień 18 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 25 marca - Stare Miasto: SZYMCZAK Józef, Kazimierz Biskupi – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 25 marca - Stare Miasto: SZCZEPAŃSKI Fryderyk, Kazimierz Biskupi – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 25 marca - Stare Miasto: PAWŁOWSKI Hubert, Rzgów – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 25 marca - Stare Miasto: MAKOWSKI Wojciech, Kazimierz Biskupi – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 25 marca - Stare Miasto: KOSTRZEWA Dawid, Kazimierz Biskupi – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 19 marca - Warszawa: LESZCZYŃSKI Łukasz, Siewierz - stopień 6 dan aikido (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 19 marca - Warszawa: LESZCZYŃSKI Łukasz, Siewierz - stopień 5 dan aikido (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 19 marca - Warszawa: DENISIUK Artur, Warszawa - stopień 3 dan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 19 marca - Warszawa: GADZINOWSKI Robert, Turek - stopień 1 dan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 15 marca - Warszawa: DUCZMALEWSKI Jarosław, Warszawa - stopień 10 dan System Czerwonego Feniksa (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 2 marca - Końskowola: BOGUCKI Jacek, Lublin - stopień 18 kyu (egzaminator: Filipek Krystian 2 dan)
  • 2 marca - Końskowola: BOGUCKI Jacek, Lublin - stopień 19 kyu (egzaminator: Filipek Krystian 2 dan)
  • 2 marca - Końskowola: BOGUCKI Jacek, Lublin - stopień 20 kyu (egzaminator: Filipek Krystian 2 dan)
  • 23 lutego - Staroźreby: MARCINKOWSKI Norbert, Drobin - stopień 10 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 23 lutego - Staroźreby: KOWALEWSKI Adam, Staroźreby - stopień 10 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 18 lutego - Rynarzewo: BUZAŁA Marek, Ciężkowo – stopień 4 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 18 lutego - Rynarzewo: ROSIŃSKA Zofia, Szczepanowo – stopień 5 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 18 lutego - Rynarzewo: KAŹMIERCZAK Ryszard, Szczepanowo – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 18 lutego - Rynarzewo: ZAWADZKI Remigiusz, Lubostroń – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 16 lutego - Krośniewice: NOWAK Tobiasz, Bielice – stopień 17 kyu (egzaminator: Nowak Waldemar 2 dan) 
  • 10 lutego - Stare Miasto: GRZELCZYK Dominik, Lisiec – stopień 15 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 10 lutego - Stare Miasto: MIKOŁAJCZYK Maciej, Rzgów – stopień 16 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 10 lutego - Stare Miasto: JAKRZEWSKA Maria, Kazimierz Biskupi – stopień 17 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 10 lutego - Stare Miasto: GOTOWAŁA Krzysztof, Stare Miasto – stopień 17 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 10 lutego - Stare Miasto: MIKOŁAJCZYK Mateusz, Rzgów – stopień 18 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 10 lutego - Stare Miasto: CIESIELSKI Antoni, Konin – stopień 18 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 10 lutego - Stare Miasto: MIKOŁAJCZYK Mateusz, Rzgów – stopień 19 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 10 lutego - Stare Miasto: KACZMAREK Gracjan, Stare Miasto – stopień 19 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 10 lutego - Stare Miasto: JASIAK Martyna, Rzgów – stopień 19 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 10 lutego - Stare Miasto: JASIAK Adam, Rzgów – stopień 19 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 10 lutego - Stare Miasto: BARTCZAK Wiktor, Stare Miasto – stopień 19 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 10 lutego - Stare Miasto: ŻELEK Olga, Rzgów – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 10 lutego - Stare Miasto: DZIUBCZYŃSKI Tymon, Rzgów – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 10 lutego - Stare Miasto: ĆWIEK Natalia, Lisiec – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 10 lutego - Serokomla: ZIELIŃSKA Małgorzata, Serokomla - stopień 18 kyu (egzaminator: Filipek Krystian 2 dan)
  • 10 lutego - Serokomla: SOCHA Julia, Serokomla - stopień 18 kyu (egzaminator: Filipek Krystian 2 dan)
  • 9 lutego - Stare Miasto: MIKOŁAJCZYK Maciej, Rzgów – stopień 17 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 9 lutego - Stare Miasto: DERDA Kamil, Modła – stopień 17 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 9 lutego - Stare Miasto: DERDA Jakub, Modła – stopień 17 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 9 lutego - Stare Miasto: JANASIEWICZ Oliwia, Kazimierz Biskupi – stopień 18 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 9 lutego - Stare Miasto: GOTOWAŁA Krzysztof, Stare Miasto – stopień 18 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 9 lutego - Stare Miasto: WŁODARCZYK Natalia, Kazimierz Biskupi – stopień 19 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 9 lutego - Stare Miasto: CIESIELSKI Antoni, Konin – stopień 19 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 9 lutego - Stare Miasto: KACZMAREK Gracjan, Stare Miasto – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 9 lutego - Stare Miasto: GÓRNA Martyna, Konin – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 3 lutego - Stare Miasto: CIESIELSKI Antoni, Konin – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 9 lutego - Stare Miasto: BARTCZAK Wiktor, Stare Miasto – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 3 lutego - Serokomla: KUREK Oskar, Serokomla - stopień 13 kyu (egzaminator: Filipek Krystian 2 dan)
  • 14 stycznia - Staroźreby: KOWALEWSKI Adam, Staroźreby - stopień 11 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 14 stycznia - Staroźreby: NOWAK Zuzanna, Smardzewo - stopień 11 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 14 stycznia - Staroźreby: FRONCZAK Filip, Drobin - stopień 13 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 14 stycznia - Staroźreby: NOWAK Katarzyna, Smardzewo - stopień 14 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 14 stycznia - Staroźreby: GRABOWSKI Oliwier, Staroźreby - stopień 14 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 14 stycznia - Staroźreby: OBAŁKOWSKI Karol, Staroźreby - stopień 15 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 14 stycznia - Staroźreby: TOMCZAK Kacper, Śniegocin - stopień 15 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 14 stycznia - Staroźreby: ZABOROWSKA Aleksandra, Staroźreby- stopień 16 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 14 stycznia - Staroźreby: TOMCZAK Kacper, Śniegocin - stopień 16 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 14 stycznia - Staroźreby: CZYŻEWSKA Zuzanna, Staroźreby - stopień 17 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 14 stycznia - Staroźreby: LIPIŃSKA Aleksandra, Rogozino - stopień 17 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 14 stycznia - Staroźreby: GÓRECKI Jakub, Staroźreby - stopień 17 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 14 stycznia - Staroźreby: JARZĘBOWSKI Jakub, Drobin - stopień 17 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 14 stycznia - Staroźreby: GAPIŃSKA Julia, Staroźreby Kolonia - stopień 17 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 14 stycznia - Staroźreby: TREMBIŃSKI Adam, Staroźreby - stopień 17 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 14 stycznia - Staroźreby: ZABOROWSKA Aleksandra, Staroźreby - stopień 17 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 14 stycznia - Staroźreby: ROZKOSZ Natalia, Stoplin - stopień 18 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 14 stycznia - Staroźreby: KACZOROWSKA Wiktoria, Staroźreby - stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 12 stycznia - Warszawa:  ŻAGAN Dominika, Warszawa Radość - stopień 15 kyu (egzaminator: Denisiuk Artur 2 dan)

 

 

Rok 2016

 

  • 28 grudnia - Warszawa: JURCZAKOWSKI Adam, Piastów - stopień 5 dan Ju-jitsu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 28 grudnia - Warszawa: WIĘCH Robert, Piastów - stopień 5 dan Ju-jitsu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 21 grudnia - Warszawa:  WIŚNIEWSKI Adam, Warszawa - stopień 18 kyu (egzaminator: Denisiuk Artur 2 dan)
  • 21 grudnia - Warszawa:  WASILIEW Filip, Warszawa - stopień 18 kyu (egzaminator: Denisiuk Artur 2 dan)
  • 21 grudnia - Warszawa:  KOWALSKI Filip, Warszawa - stopień 18 kyu (egzaminator: Denisiuk Artur 2 dan)
  • 19 grudnia - Warszawa:  SZWAŁEK Zofia, Warszawa - stopień 15 kyu (egzaminator: Denisiuk Artur 2 dan)
  • 17 grudnia - Kajew: GRZEGORZEWICZ Daria, Kajew – stopień 8 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan)
  • 17 grudnia - Kajew: KOŁODZIEJCZAK Karolina, Pawlikowice – stopień 18 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan)
  • 17 grudnia - Kajew: KOŁODZIEJCZAK Karolina, Pawlikowice – stopień 19 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: MAGDZIARZ Emilia, Zamość – stopień 4 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: LAU Laura, Annowo – stopień 4 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: WIŚNIEWSKI Mateusz, Królikowo – stopień 5 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: WIŚNIEWSKA Oliwia, Królikowo – stopień 5 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: SZATKOWSKA Patrycja, Rynarzewo – stopień 5 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: SOBEK Julia, Rynarzewo – stopień 5 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: ROSIŃSKA Oliwia, Szczepanowo – stopień 5 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: MORACZEWSKI Filip, Królikowo – stopień 5 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: KUJAWSKA Dominika, Rynarzewo – stopień 5 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: KRÓL Piotr, Rynarzewo – stopień 5 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: KOMASIŃSKI Artur, Rynarzewo – stopień 5 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: KOMASIŃSKI Bartosz, Rynarzewo – stopień 5 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: KAŁKA Wiktoria, Wolwark – stopień 5 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: ZAWISTOWSKI Miłosz, Szkocja – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: WALTER Jerzy, Rynarzewo – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: SZCZEPANIK Sebastian, Nowa Wieś Wielka – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: SKUZA Jakub, Rynarzewo – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: SĘGA Oliwier, Królikowo – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: SĘGA Kamil, Królikowo – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: RYDZYŃSKA Kaja, Brzoza – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: ROSIŃSKA Zofia, Szczepanowo – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: ROSIŃSKA Inga, Szczepanowo – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: MORACZEWSKI Bartosz, Królikowo – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: LIS Julia, Szkocja – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: KOZBER Antoni, Małe Rudy – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: KASPRZAK Natalia, Królikowo – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: GRZESZCZAK Oskar, Rynarzewo – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: GACKOWSKI Grzegorz, Rynarzewo – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: BALCER Aleksander, Zamość – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: ZIELIŃSKA Wiktoria, Rynarzewo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: ZAWISTOWSKI Patryk, Wojsławiec – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: RZEPECKA Agata, Samsieczno – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: LICZBIK Oliwia, Dziemionna – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: KAŻMIERCZAK Ryszard, Szczepanowo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: KAŻMIERCZAK Martyna, Szczepanowo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: KASPRZAK Natalia, Królikowo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: FATYGA Michał, Królikowo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: BIEL Dominika, Małe Rudy – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: ZAWADZKI Remigiusz, Lubostroń – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: WYSOCKI Łukasz, Lubostroń – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: TRUCHAN Wiktor, Nowa Wieś Wielka – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: TERLECKI Stanisław, Retkowo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: TERLECKA Maria, Retkowo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: RZEPECKA Agata, Samsieczno – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: PACHOLSKI Gracjan, Obrelewo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: PACHOLSKA Magdalena, Obrelewo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: MAZUR Weronika, Mrocza – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: MACIEJEWSKA Julia, Królikowo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: LISIEWICZ Narcin, Nowa Wieś Wielka – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: KOPEĆ Hubert, Krukówko – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: KOPEĆ Antoni, Krukówko – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: JESZKE Marcelina, Wiele – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: GAWRON Michał, Królikowo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: GAWLIK Nataniel, Marynin – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: GAWLIK Nataniel, Marynin – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: FOJUT Kamil, Gliszcz – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: CHOŁYST Jakub, Gliszcz – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: BEREND Oliwia, Rynarzewo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 17 grudnia - Rynarzewo: BARTCZAK Szymon, Szkocja – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 15 grudnia - Konin: MŁODY Jakub, Kazimierz Biskupi – stopień 14 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 15 grudnia - Warszawa:  HRYCZ Antoni, Józefów - stopień 20 kyu (egzaminator: Denisiuk Artur 2 dan)
  • 14 grudnia - Warszawa:  WASILIEW Katarzyna, Warszawa - stopień 20 kyu (egzaminator: Murat Renata 2 dan)
  • 12 grudnia - Wałcz: KOZAKOWSKI Adam, Wałcz - stopień 9 kyu (egzaminator: O. Grzegorz Badziag, 6 dan)
  • 12 grudnia - Wałcz: OBARA Julian, Wałcz - stopień 12 kyu (egzaminator: O.Grzegorz Badziag 6 dan)
  • 10 grudnia - Braintree, Wielka Brytania: SZADZIŃSKI Wojciech, Braintree - stopień 20 kyu (egzaminator: Kowalski Mariusz 5 dan)
  • 10 grudnia - Braintree, Wielka Brytania: PARULSKI Przemysław, Braintree - stopień 20 kyu (egzaminator: Kowalski Mariusz 5 dan)
  • 10 grudnia - Braintree, Wielka Brytania: RUSIECKI Mateusz, Braintree - stopień 20 kyu (egzaminator: Kowalski Mariusz 5 dan)
  • 19 listopada - Rynarzewo: BUZAŁA Marek, Ciężkowo – stopień 5 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 15 listopada - Konin: MIKOŁAJCZYK Stanisław, Rzgów – stopień 9 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 15 listopada - Konin: MIKOŁAJCZYK Mateusz, Rzgów – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 10 listopada - Krośniewice: WRÓBLEWSKI Jakub, Koryta Osada – stopień 20 kyu (egzaminator: Nowak Waldemar 2 dan) 
  • 9 listopada - Warszawa:  KOWALSKI Filip, Warszawa Międzylesie - stopień 19 kyu (egzaminator: Denisiuk Artur 2 dan)
  • 9 listopada - Warszawa: WIŚNIEWSKI Adam, Warszawa Anin - stopień 19 kyu (egzaminator: Denisiuk Artur 2 dan)
  • 3 listopada - Warszawa: ŻAGAN Dominika, Warszawa Radość - stopień 16 kyu (egzaminator: Wiewiórowski Arkadiusz 8 dan)  
  • 3 listopada - Warszawa: SZWAŁEK Zofia, Warszawa Miedzeszyn - stopień 16 kyu (egzaminator: Wiewiórowski Arkadiusz 8 dan)
  • 7  października - Krośniewice: KOŁODZIEJCZAK Karolina, Pawlikowice – stopień 20 kyu (egzaminator: Nowak Waldemar 2 dan)
  • 15 października - Rynarzewo: SZOPIERA Malwina, Ślesin – stopień 1 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 15 października - Rynarzewo: BUZAŁA Marek, Ciężkowo – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 15 października - Rynarzewo: BUZAŁA Marek, Ciężkowo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 27 lipca - Pobierowo: HORZEWSKA Sylwia, Stare Miasto – stopień 14 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 27 lipca - Pobierowo: KOPACZEWSKI Mikołaj, Stare Miasto – stopień 15 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 27 lipca - Pobierowo: HORZEWSKI Szymon, Stare Miasto – stopień 15 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 27 lipca - Pobierowo: GOTOWAŁA Przemysław, Stare Miasto – stopień 15 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 26 lipca - Pobierowo: MARCINKOWSKI Norbert, Staroźreby – stopień 11 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 26 lipca - Pobierowo: TABACZYŃSKI Wiktor, Stare Miasto – stopień 16 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 26 lipca - Pobierowo: JAKRZEWSKA Michalina, Kazimierz Biskupi – stopień 16 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 26 lipca - Pobierowo: GRZELCZYK Dominik, Stare Miasto – stopień 16 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 26 lipca - Pobierowo: NURKIEWICZ Damian, Kazimierz Biskupi – stopień 17 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 26 lipca - Pobierowo: TOMCZYK Wiktor, Stare Miasto – stopień 18 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 26 lipca - Pobierowo: MIKOŁAJCZYK Maciej, Rzgów – stopień 18 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 26 lipca - Pobierowo: JAKRZEWSKA Maria, Kazimierz Biskupi – stopień 18 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 26 lipca - Pobierowo: GRABAREK Martyna, Stare Miasto – stopień 18 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 26 lipca - Pobierowo: GRABAREK Jakub, Stare Miasto – stopień 18 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 26 lipca - Pobierowo: BUDZIŃSKI Oskar, Stare Miasto – stopień 18 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 27 lipca - Pobierowo: PAKULSKI Łukasz, Stare Miasto – stopień 19 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 26 lipca - Pobierowo: GOTOWAŁA Krzysztof, Stare Miasto – stopień 19 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 26 lipca - Pobierowo: JASIAK Martyna, Sławsk – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 26 lipca - Pobierowo: JASIAK Adam, Sławsk – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 24 lipca - Pobierowo: NOWAK Zuzanna, Staroźreby – stopień 15 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 24 lipca - Pobierowo: TABACZYŃSKI Wiktor, Stare Miasto – stopień 17 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 24 lipca - Pobierowo: TOMCZYK Wiktor, Stare Miasto – stopień 19 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 24 lipca - Pobierowo: GRABAREK Jakub, Stare Miasto – stopień 19 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 24 lipca - Pobierowo: GRABAREK Martyna, Stare Miasto – stopień 19 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 24 lipca - Pobierowo: BUDZIŃSKI Oskar, Stare Miasto – stopień 19 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 24 lipca - Pobierowo: GOTOWAŁA Krzysztof, Stare Miasto – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 23 lipca - Pobierowo: KOPACZEWSKI Mikołaj, Stare Miasto – stopień 16 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan) 
  • 23 lipca - Pobierowo: HORZEWSKI Szymon, Stare Miasto – stopień 16 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 23 lipca - Pobierowo: GOTOWAŁA Przemysław, Stare Miasto – stopień 16 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 23 lipca - Pobierowo: JAKRZEWSKA Michalina, Kazimierz Biskupi – stopień 17 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan) 
  • 23 lipca - Pobierowo: GRZELCZYK Dominik, Stare Miasto – stopień 17 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan) 
  • 23 lipca - Pobierowo: NURKIEWICZ Damian, Kazimierz Biskupi – stopień 18 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 23 lipca - Pobierowo: MIKOŁAJCZYK Maciej, Rzgów – stopień 19 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 23 lipca - Pobierowo: JANASIEWICZ Oliwia, Kazimierz Biskupi – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan) 
  • 22 lipca - Pobierowo: PAKULSKI Łukasz, Stare Miasto – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan) 
  • 22 lipca - Pobierowo: MIKOŁAJCZYK Maciej, Rzgów – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan) 
  • 22 lipca - Pobierowo: KARPIŃSKI Marek, Konin – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan) 
  • 22 lipca - Pobierowo: BUDZIŃSKI Oskar, Stare Miasto – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan) 
  • 30 czerwca - Warszawa: ŻAGAN Dominika, Warszawa Radość - stopień 17 kyu (egzaminator: Wiewiórowski Arkadiusz 8 dan)  
  • 30 czerwca - Warszawa: SZWAŁEK Zofia, Warszawa Miedzeszyn - stopień 17 kyu (egzaminator: Wiewiórowski Arkadiusz 8 dan)
  • 18 czerwca - Staroźreby: SZYMBORSKI Krzysztof, Płock - stopień 2 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 18 czerwca - Staroźreby: PEPŁAWSKI Bogdan, Staroźreby - stopień 3 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 18 czerwca - Staroźreby: PEPŁAWSKI Michał, Staroźreby - stopień 5 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 18 czerwca - Staroźreby: NOWAK Katarzyna, Smardzewo - stopień 12 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 18 czerwca - Staroźreby: MARCINKOWSKI Norbert, Drobin - stopień 12 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 18 czerwca - Staroźreby: KOWALEWSKI Adam, Staroźreby - stopień 12 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 18 czerwca - Staroźreby: FRONCZAK Filip, Drobin - stopień 14 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 18 czerwca - Staroźreby: JANCZEWSKI Makary, Rostkowo Orszymowice - stopień 15 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 18 czerwca - Staroźreby: GRABOWSKI Oliwier, Staroźreby - stopień 15 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 18 czerwca - Staroźreby: OBAŁKOWSKI Karol, Staroźreby - stopień 16 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 18 czerwca - Staroźreby: TOMCZAK Kacper, Śniegocin - stopień 17 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 18 czerwca - Staroźreby: GÓRECKI Jakub, Staroźreby - stopień 17 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 18 czerwca - Staroźreby: ARCIŃSKI Konrad, Sędek - stopień 17 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 18 czerwca - Staroźreby: ZABOROWSKA Aleksandra, Staroźreby - stopień 18 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 18 czerwca - Staroźreby: TRĘBIŃSKI Adam, Staroźreby - stopień 18 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 18 czerwca - Staroźreby: LIPIŃSKA Aleksandra, Rogozino - stopień 18 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 18 czerwca - Staroźreby: JARZĘBOWSKI Jakub, Drobin - stopień 18 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 18 czerwca - Staroźreby: GAPIŃSKA Julia, Staroźreby Kolonia - stopień 18 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 18 czerwca - Staroźreby: CZYŻEWSKA Zuzanna, Staroźreby - stopień 18 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 18 czerwca - Staroźreby: ROZKOSZ Natalia, Stoplin - stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 18 czerwca - Staroźreby: KACZOROWSKA Wiktoria, Staroźreby - stopień 20 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 2 dan)
  • 18 czerwca - Małe Rudy: SZOPIERA Malwina, Ślesin – stopień 2 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan) 
  • 18 czerwca - Małe Rudy: LAU Laura, Annowo – stopień 5 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 18 czerwca - Małe Rudy: MAGDZIARZ Emilia, Zamość – stopień 5 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan) 
  • 18 czerwca - Małe Rudy: KALKA Wiktoria, Wolwark – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan) 
  • 18 czerwca - Małe Rudy: KOMASIŃSKI Artur, Rynarzewo – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan) 
  • 18 czerwca - Małe Rudy: KOMASIŃSKI Bartosz, Rynarzewo – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 18 czerwca - Małe Rudy: KRÓL Piotr, Rynarzewo – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan) 
  • 18 czerwca - Małe Rudy: KUJAWSKA Dominika, Rynarzewo – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan) 
  • 18 czerwca - Małe Rudy: MAGDZIARZ Emilia, Zamość – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan) 
  • 18 czerwca - Małe Rudy: MORACZEWSKI Filip, Królikowo – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan) 
  • 18 czerwca - Małe Rudy: ROSIŃSKA Oliwia, Szczepanowo – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan) 
  • 18 czerwca - Małe Rudy: SOBEK Julia, Rynarzewo – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan) 
  • 18 czerwca - Małe Rudy: SZATKOWSKA Patrycja, Rynarzewo – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan) 
  • 18 czerwca - Małe Rudy: WIŚNIEWSKA Oliwia, Królikowo – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan) 
  • 18 czerwca - Małe Rudy: WIŚNIEWSKI Mateusz, Królikowo – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan) 
  • 18 czerwca - Małe Rudy: BALCER Aleksander, Zamość – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan) 
  • 18 czerwca - Małe Rudy: BISKUP Bartosz, Rynarzewo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan) 
  • 18 czerwca - Małe Rudy: GACKOWSKI Grzegorz, Rynarzewo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 18 czerwca - Małe Rudy: GRZESZCZAK Oskar, Rynarzewo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 18 czerwca - Małe Rudy: JABŁOŃSKI Dominik, Wójcin – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan) 
  • 18 czerwca - Małe Rudy: KOZBER Antoni, Małe Rudy – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan) 
  • 18 czerwca - Małe Rudy: LIS Julia, Szkocja – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan) 
  • 18 czerwca - Małe Rudy: MORACZEWSKI Bartosz, Królikowo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan) 
  • 18 czerwca - Małe Rudy: ROSIŃSKA Inga, Szczepanowo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan) 
  • 18 czerwca - Małe Rudy: ROSIŃSKA Zofia, Szczepanowo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan) 
  • 18 czerwca - Małe Rudy: SĘGA Kamil, Królikowo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan) 
  • 18 czerwca - Małe Rudy: SĘGA Oliwier, Królikowo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 18 czerwca - Małe Rudy: SKUZA Jakub, Rynarzewo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan) 
  • 18 czerwca - Małe Rudy: SZCZEPANIK Sebastian, Nowa Wieś Wielka – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan) 
  • 18 czerwca - Małe Rudy: WALTER Jerzy, Rynarzewo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 18 czerwca - Małe Rudy: ZAWISTOWSKI Miłosz, Szkocja – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan) 
  • 18 czerwca - Małe Rudy: BIEL Dominika, Małe Rudy – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan) 
  • 18 czerwca - Małe Rudy: BUZAŁA Dominik, Ciężkowo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 18 czerwca - Małe Rudy: BUZAŁA Marek, Ciężkowo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan) 
  • 18 czerwca - Małe Rudy: FATYGA Michał, Królikowo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan) 
  • 18 czerwca - Małe Rudy: GAWLIK Stanisław, Występ – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan) 
  • 18 czerwca - Małe Rudy: GRZESZCZAK Mateusz, Rynarzewo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan) 
  • 18 czerwca - Małe Rudy: JABŁOŃSKI Dominik, Wójcin – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan) 
  • 18 czerwca - Małe Rudy: JAKUBOWSKI Kamil, Królikowo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan) 
  • 18 czerwca - Małe Rudy: KASPRZAK Natalia, Królikowo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 18 czerwca - Małe Rudy: KAŹMIERCZAK Martyna, Szczepanowo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 18 czerwca - Małe Rudy: KAŹMIERCZAK Ryszard, Szczepanowo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 18 czerwca - Małe Rudy: KRÓL Sebastian, Rynarzewo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 18 czerwca - Małe Rudy: LIS Tomasz, Szkocja – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 18 czerwca - Małe Rudy: SIUDA Szymon, Lubostroń – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 18 czerwca - Małe Rudy: TAFELSKI Krzysztof, Lubostroń – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 18 czerwca - Małe Rudy: TAFELSKI Piotr, Lubostroń – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 18 czerwca - Małe Rudy: ZIELIŃSKA Wiktoria, Rynarzewo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 15 czerwca - Warszawa: ŻAGAN Dominika, Warszawa Radość  - stopień 18 kyu (egzaminator: Murat Renata 2 dan) 
  • 15 czerwca - Warszawa: SZWAŁEK Zofia, Warszawa Miedzeszyn - stopień 18 kyu (egzaminator: Murat Renata 2 dan) 
  • 13 czerwca - Konin: MŁODY Jakub, Kazimierz Biskupi – stopień 15 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)  
  • 9 czerwca - Wałcz: KOZAKOWSKI Adam, Wałcz – stopień 10 kyu (egzaminator: O. Badziąg Grzegorz 6 dan)
  • 9 czerwca - Wałcz: OBARA Julian, Wałcz – stopień 13 kyu (egzaminator: O. Badziąg Grzegorz 6 dan)
  • 8 czerwca - Warszawa: HRYCZ Juliusz, Józefów - stopień 19 kyu (egzaminator: Murat Renata 2 dan)
  • 8 czerwca - Warszawa: WASILJEW Filip, Warszawa Radość - stopień 19 kyu (egzaminator: Murat Renata 2 dan)
  • 8 czerwca - Warszawa: KOWALSKI Filip, Warszawa Międzylesie - stopień 20 kyu (egzaminator: Murat Renata 2 dan)
  • 8 czerwca - Warszawa: WIŚNIEWSKI Adam, Warszawa Anin - stopień 20 kyu (egzaminator: Murat Renata 2 dan)
  • 8 czerwca - Krzówka: KUREK Oskar, Serokomla - stopień 14 kyu (egzaminator: Filipek Krystian 2 dan) 
  • 4 czerwca - Warszawa: SZULC Jan, Piotrków Trybunalski - stopień 1 dan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 30 maja - Krośniewice: NOWAK Tobiasz, Bielice – stopień 18 kyu (egzaminator: Nowak Waldemar 2 dan) 
  • 25 maja - Krzówka: STĘPNIEWSKI Krzysztof, Charlejów - stopień 18 kyu (egzaminator: Filipek Krystian 1 dan)
  • 23 maja - Warszawa: SZWAŁEK Zofia, Warszawa Miedzeszyn - stopień 19 kyu (egzaminator: Denisiuk Artur 2 dan) 
  • 21 maja - Warszawa: FILIPEK Krystian, Ryki - stopień 2 dan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan) 
  • 18 maja - Krzówka: WOJTAŚ Wiktoria, Krzówka - stopień 19 kyu (egzaminator: Filipek Krystian 1 dan)
  • 16 maja - Warszawa: SZWAŁEK Zofia, Warszawa Miedzeszyn - stopień 20 kyu (egzaminator: Denisiuk Artur 2 dan)
  • 14 maja - Serokomla: SZWARGOLIŃSKI Bartłomiej, Przytoczno - stopień 14 kyu (egzaminator: Filipek Krystian 1 dan)
  • 14 maja - Serokomla: SOCHA Julia, Serokomla - stopień 19 kyu (egzaminator: Filipek Krystian 1 dan)
  • 14 maja - Serokomla: KUREK Oskar, Serokomla - stopień 15 kyu (egzaminator: Filipek Krystian 1 dan)
  • 14 maja - Serokomla: ZIELIŃSKA Małgorzata, Serokomla - stopień 19 kyu (egzaminator: Filipek Krystian 1 dan)
  • 14 maja - Krośniewice: SZCZEPANIAK Sławomir, Krośniewice - stopień 1 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan)
  • 12 maja - Konin: MŁODY Jakub, Kazimierz Biskupi – stopień 16 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan) 
  • 12 maja - Warszawa: ŻAGAN Dominika, Warszawa Radość - stopień 19 kyu (egzaminator: Wiewiórowski Arkadiusz 8 dan) 
  • 9 maja - Krośniewice: NOWAK Tobiasz, Bielice – stopień 19 kyu (egzaminator: Nowak Waldemar 2 dan) 
  • 7 maja - Serokomla: KUREK Oskar, Serokomla - stopień 16 kyu (egzaminator: Filipek Krystian 1 dan)
  • 7 maja - Serokomla: CĄKAŁA Maciej, Serokomla - stopień 19 kyu (egzaminator: Filipek Krystian 1 dan)
  • 4 maja - Krzówka: KUREK Oskar, Serokomla - stopień 17 kyu (egzaminator: Filipek Krystian 1 dan)
  • 4 maja - Krzówka: ŻELAZNA Oliwia, Charlejów - stopień 18 kyu (egzaminator: Filipek Krystian 1 dan)
  • 4 maja - Krzówka: STĘPNIEWSKI Krzysztof, Charlejów - stopień 19 kyu (egzaminator: Filipek Krystian 1 dan)
  • 30 kwietnia - Serokomla: STĘPNIEWSKI Krzysztof, Charlejów - stopień 20 kyu (egzaminator: Filipek Krystian 1 dan)
  • 30 kwietnia - Serokomla: ŻELAZNA Oliwia, Charlejów - stopień 19 kyu (egzaminator: Filipek Krystian 1 dan)
  • 27 kwietnia - Krzówka: KUREK Oskar, Serokomla - stopień 18 kyu (egzaminator: Filipek Krystian 1 dan)
  • 27 kwietnia - Krzówka: DZIDO Sebastian, Przytoczno - stopień 19 kyu (egzaminator: Filipek Krystian 1 dan)
  • 27 kwietnia - Krzówka: WOJTAŚ Wiktoria, Krzówka - stopień 20 kyu (egzaminator: Filipek Krystian 1 dan)
  • 26 kwietnia - Serokomla: CĄKAŁA Maciej, Serokomla - stopień 20 kyu (egzaminator: Filipek Krystian 1 dan)
  • 24 kwietnia - Warszawa: RŻYSKO Janusz, Ustka - stopień 3 dan Ju-jitsu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 24 kwietnia - Warszawa: RŻYSKO Janusz, Ustka - stopień 2 dan Karate Shotokan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 24 kwietnia - Warszawa: SĘDEK Waldemar, Warszawa - stopień 2 dan Chang Chuan Kung Fu Shaolin (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 23 kwietnia - Serokomla: SOCHA Julia, Serokomla - stopień 20 kyu (egzaminator: Filipek Krystian 1 dan)
  • 23 kwietnia - Serokomla: KUREK Oskar, Serokomla - stopień 19 kyu (egzaminator: Filipek Krystian 1 dan)
  • 23 kwietnia - Serokomla: ZIELIŃSKA Małgorzata, Serokomla - stopień 20 kyu (egzaminator: Filipek Krystian 1 dan)
  • 20 kwietnia - Krzówka: SZWARGOLIŃSKI Bartłomiej, Przytoczno - stopień 15 kyu (egzaminator: Filipek Krystian 1 dan)
  • 15 kwietnia - Warszawa: WASIAK Krzysztof, Warszawa - stopień 9 dan Jiu-jitsu/Ju-jutsu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 15 kwietnia - Warszawa: DUCZMALEWSKI Jarosław, Warszawa - stopień 9 dan System Czerwonego Feniksa (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 13 kwietnia - Krzówka: SZWARGOLIŃSKI Bartłomiej, Przytoczno - stopień 16 kyu (egzaminator: Filipek Krystian 1 dan)
  • 13 kwietnia - Krzówka: ŻELAZNA Oliwia, Charlejów - stopień 20 kyu (egzaminator: Filipek Krystian 1 dan)
  • 10 kwietnia - Warszawa: MARCINKOWSKI Artur, Staroźreby - stopień 2 dan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan) 
  • 7 kwietnia - Warszawa: ŻAGAN Dominika, Warszawa Radość - stopień 20 kyu (egzaminator: Murat Renata 2 dan)
  • 26 marca - Wrocław: JASIŃSKA Izabela, Warszawa Mokotów - stopień 17 kyu (egzaminator: Denisiuk Artur 2 dan)
  • 19 marca - Serokomla: KUREK Oskar, Serokomla - stopień 20 kyu (egzaminator: Filipek Krystian 1 dan)
  • 19 marca - Konin: JAŚKOWIAK Adam, Stare Miasto – stopień 18 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)  
  • 18 marca - Pilawa: ZAJĄC Dominik, Pilawa – stopień 10 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan)
  • 17 marca - Konin: JAKRZEWSKA Michalina, Kazimierz Biskupi – stopień 18 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan) 
  • 8 marca - Pilawa: ZAJĄC Dominik, Pilawa – stopień 11 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan) 
  • 7 marca - Konin: MŁODY Jakub, Kazimierz Biskupi – stopień 17 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)   
  • 4 marca - Pilawa: GÓRSKI Paweł, Pilawa – stopień 10 kyu  (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan)
  • 4 marca - Pilawa: GÓRSKI Jacek, Pilawa – stopień 14 kyu  (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan)
  • 4 marca - Pilawa: GNIADEK Kacper, Trąbki – stopień 14 kyu  (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan)  
  • 3 marca - Rynarzewo: SZOPIERA Malwina, Ślesin – stopień 3 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)  
  • 26 lutego - Konin: TOMCZYK Wiktor, Stare Miasto – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan) 
  • 23 lutego - Staroźreby: NOWAK Katarzyna, Smardzewo - stopień 13 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan) 
  • 23 lutego - Staroźreby: MARCINKOWSKI Norbert, Drobin - stopień 13 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan) 
  • 18 lutego - Staroźreby: KOWALEWSKI Adam, Staroźreby - stopień 13 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan) 
  • 18 lutego - Staroźreby: TOMCZAK Kacper, Śniegocin - stopień 18 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 18 lutego - Staroźreby: JARZĘBOWSKI Jakub, Drobin - stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 18 lutego - Staroźreby: PODDENEK Wiktor, Staroźreby - stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan) 
  • 18 lutego - Staroźreby: GAPIŃSKA Julia, Staroźreby - stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 18 lutego - Krośniewice: NOWAK Natalia, Bardzinek – stopień 9 kyu (egzaminator: Nowak Waldemar 2 dan) 
  • 16 lutego - Konin: HORZEWSKA Sylwia, Stare Miasto – stopień 15 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)  
  • 15 lutego - Pilawa: GNIADEK Kacper, Trąbki – stopień 15 kyu  (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan)
  • 14 lutego - Warszawa: ŁUKAWCZYK Jacek, Kutno - stopień 7 dan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan) 
  • 10 lutego - Kajew: GRZEGORZEWICZ Daria, Kajew - stopień 9 kyu (egzaminator: Piotr Bartoszewski 3 dan)
  • 4 lutego - Kajew: GRZEGORZEWICZ Daria, Kajew - stopień 10 kyu (egzaminator: Piotr Bartoszewski 3 dan)
  • 2 lutego - Konin: HORZEWSKA Sylwia, Stare Miasto – stopień 16 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)   
  • 1 lutego - Krośniewice: NOWAK Tobiasz, Bielice – stopień 20 kyu (egzaminator: Nowak Waldemar 2 dan) 
  • 29 stycznia - Pilawa: GNIADEK Kacper, Trąbki – stopień 16 kyu  (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan)
  • 29 stycznia - Warszawa: SŁOMKOWSKI Rafał, Bydgoszcz - stopień 1 dan RAION (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 28 stycznia - Konin: MŁODY Jakub, Kazimierz Biskupi – stopień 18 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)   
  • 13 stycznia - Pilawa: GNIADEK Kacper, Trąbki – stopień 17 kyu  (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan)
  • 13 stycznia - Warszawa: BALAWAJDER Tomasz, Warszawa Miedzeszyn - stopień 20 kyu (egzaminator: Denisiuk Artur 2 dan)
  • 5 stycznia - Pilawa: GNIADEK Kacper, Trąbki – stopień 18 kyu  (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan)
  • 1 stycznia - Warszawa: płk ILICZOW Siergiej, Sankt-Petersburg, Rosja - stopień 6 dan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 1 stycznia - Warszawa: ŁOSKUTOW Konstantin, Sankt-Petersburg, Rosja - stopień 4 dan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 1 stycznia - Warszawa: JENOTOW Aleksiej, Sankt-Petersburg, Rosja - stopień 4 dan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)



 

 

Rok 2015

  • 28 grudnia - Warszawa: JURCZAKOWSKI Adam, Piastów - stopień 4 dan Ju-jitsu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 28 grudnia - Warszawa: WIĘCH Robert, Piastów - stopień 4 dan Ju-jitsu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan) 
  • 22 grudnia - Staroźreby: NOWAK Katarzyna, Smardzewo – stopień 14 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: SZOPIERA Malwina, Ślesin – stopień 4 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: SZOPIERA Malwina, Ślesin – stopień 5 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: SZOPIERA Malwina, Ślesin – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: LAU Laura, Annowo – stopień 6 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: WIŚNIEWSKI Mateusz, Królikowo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: WIŚNIEWSKA Oliwia, Królikowo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: SZOPIERA Malwina, Ślesin – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: SZATKOWSKA Patrycja, Rynarzewo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: SOBEK Julia, Rynarzewo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: RYDZYŃSKA Kaja, Kobylarnia – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: ROSIŃSKA Oliwia, Szczepanowo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: MORACZEWSKI Filip, Królikowo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: MAZUR Dawid, Rynarzewo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: MAGDZIARZ Emilia, Zamość – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: LAU Laura, Annowo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: KUJAWSKA Dominika, Rynarzewo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: KRÓL Piotr, Rynarzewo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: KOMASIŃSKI Bartosz, Rynarzewo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: KOMASIŃSKI Artur, Rynarzewo – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: KAŁKA Wiktoria, Wolwark – stopień 7 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: ZAWISTOWSKI Patryk, Wojsławiec – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: ZAWISTOWSKI Miłosz, Szkocja – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: ZAWISTOWSKI Kacper, Wojsławiec – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: WIŚNIEWSKI Mateusz, Królikowo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: WIŚNIEWSKA Oliwia, Królikowo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: WASILEWSKI Artur, Rynarzewo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  •  19 grudnia - Rynarzewo: WALTER Jerzy, Rynarzewo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: SZOPIERA Malwina, Ślesin – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: SZCZEPANIAK Sebastian, Nowa Wieś Wielka – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: SZATKOWSKA Patrycja, Rynarzewo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: SZAL Zuzanna, Dziemionna – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: SOBEK Julia, Rynarzewo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: SKUZA Jakub, Rynarzewo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: SĘGA Oliwier, Królikowo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: SĘGA Kamil, Królikowo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: SANCEWICZ Szymon, Rynarzewo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: SALA Jakub, Królikowo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: RYDZYŃSKA Kaja, Kobylarnia – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: ROSIŃSKA Zofia, Szczepanowo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: ROSIŃSKA Oliwia, Szczepanowo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: ROSIŃSKA Inga, Szczepanowo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: MORACZEWSKI Filip, Królikowo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: MORACZEWSKI Bartosz, Królikowo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: MAZUR Dawid, Rynarzewo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: MAGDZIARZ Emilia, Zamość – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: LIS Julia, Szkocja – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: LICZBIK Oliwia, Dziemionna – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: LAU Laura, Annowo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: KUJAWSKA Dominika, Rynarzewo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: KRÓL Piotr, Rynarzewo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: KRÓL Katarzyna, Rynarzewo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: KOZBER Antoni, Małe Rudy – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: KOMASIŃSKI Bartosz, Rynarzewo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: KOMASIŃSKI Artur, Rynarzewo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: KASPRZAK Oliwier, Występ – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: KAŁKA Wiktoria, Wolwark – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: GRZESZCZAK Oskar, Rynarzewo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: GACKOWSKI Grzegorz, Rynarzewo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: BISKUP Bartosz, Rynarzewo – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Rynarzewo: BALCAR Aleksander, Zamość – stopień 8 kyu RAION (egzaminator: Słomkowski Rafał 1 dan)
  • 19 grudnia - Staroźreby: KOWALEWSKI Adam, Staroźreby – stopień 14 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan) 
  • 19 grudnia - Staroźreby: MARCINKOWSKI Norbert, Drobin – stopień 14 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan) 
  • 19 grudnia - Staroźreby: FRONCZAK Filip, Drobin – stopień 15 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan) 
  • 19 grudnia - Staroźreby: NOWAK Zuzanna, Smardzewo – stopień 16 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 19 grudnia - Staroźreby: GRABOWSKI Oliwier, Staroźreby – stopień 16 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 19 grudnia - Staroźreby: OBAŁKOWSKI Karol, Staroźreby – stopień 17 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan) 
  • 19 grudnia - Staroźreby: GÓRECKI Jakub, Staroźreby – stopień 18 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan) 
  • 19 grudnia - Staroźreby: AKCIŃSKI Konrad, Sędek – stopień 18 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 19 grudnia - Staroźreby: WITKOWSKA Nadia, Staroźreby – stopień 18 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan) 
  • 19 grudnia - Staroźreby: TOMCZAK Kacper, Radzanowo – stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 19 grudnia - Staroźreby: ZABOROWSKA Aleksandra, Staroźreby – stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan) 
  • 19 grudnia - Staroźreby: CZYŻEWSKA Zuzanna, Staroźreby – stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan) 
  • 19 grudnia - Staroźreby: TREMBIŃSKI Adam, Staroźreby – stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan) 
  • 19 grudnia - Staroźreby: LIPIŃSKA Aleksandra, Rogozino – stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 19 grudnia - Staroźreby: GAPIŃSKA Julia, Staroźreby – stopień 20 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan) 
  • 19 grudnia - Staroźreby: PODDENEK Wiktor, Staroźreby – stopień 20 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 19 grudnia - Staroźreby: ROZKOSZ Natalia, Stoplica – stopień 20 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan) 
  • 14 grudnia - Wałcz: OBARA Julian, Wałcz – stopień 14 kyu (egzaminator: ks. Badziąg Grzegorz 6 dan) 
  • 6 grudnia - Warszawa: LESZCZYŃSKI Łukasz, Siewierz - stopień 4 dan Polska Szkoła Aikido (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 6 grudnia - Warszawa: NIEDBAŁ Dajana, Siewierz - stopień 1 dan Polska Szkoła Aikido (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 6 grudnia - Warszawa: NIEDBAŁ Adam, Siewierz - stopień 1 dan Polska Szkoła Aikido (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 2 grudnia - Warszawa: WOJCIECHOWSKI Oskar, Warszawa Radość - stopień 20 kyu (egzaminator: Murat Renata 2 dan)
  • 2 grudnia - Warszawa: WASILIEW Filip, Warszawa Radość - stopień 20 kyu (egzaminator: Murat Renata 2 dan)
  • 2 grudnia - Warszawa: HRYCZ Juliusz, Józefów - stopień 20 kyu (egzaminator: Murat Renata 2 dan)
  • 26 listopada - Konin: Jakub Młody, Kazimierz Biskupi – stopień 19 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)   
  • 18 listopada - Warszawa: DENISIUK Artur, Warszawa Grochów – stopień 2 dan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 12 listopada - Pilawa: GÓRSKI Paweł, Pilawa - stopień 11 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan)
  • 9 listopada - Krośniewice: NOWAK Natalia, Bardzinek – stopień 10 kyu (egzaminator:  Nowak Waldemar 2 dan) 
  • 6 listopada - Warszawa: LESZCZYŃSKI Łukasz, Siewierz - stopień 3 dan Polska Szkoła Aikido (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 5 listopada - Wałcz: KWAŚNIEWSKI Kamil, Wałcz – stopień 18 kyu (egzaminator: ks. Badziąg Grzegorz 6 dan)
  • 5 listopada - Wałcz: KWAŚNIEWSKI Krzysztof, Wałcz – stopień 18 kyu (egzaminator: ks. Badziąg Grzegorz 6 dan)
  • 31 października - Krośniewice: GRZEGORZEWICZ Daria, Kajew – stopień 11 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan) 
  • 30 października - Konin: ŚMIGIELSKI Szymon, Modła Królewska – stopień 18 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 29 października - Staroźreby: NOWAK Katarzyna, Smardzewo – stopień 15 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 29 października - Staroźreby: JANCZEWSKI Makary, Rostkowo – stopień 17 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 12 października - Pilawa: GNIADEK Cezary, Trąbki – stopień 1 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan) 
  • 28 września - Krośniewice: NOWAK Natalia, Bardzinek – stopień 11 kyu (egzaminator:  Nowak Waldemar 2 dan) 
  • 16 września - Pilawa: GNIADEK Cezary, Trąbki – stopień 2 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan) 
  • 8 sierpnia - Kajew: GRZEGORZEWICZ Daria, Kajew – stopień 12 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan) 
  • 5 sierpnia - Kajew: GRZEGORZEWICZ Daria, Kajew – stopień 13 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan) 
  • 5 sierpnia - Kajew: GRZEGORZEWICZ Daria, Kajew – stopień 14 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan) 
  • 1 sierpnia - Kajew: GRZEGORZEWICZ Daria, Kajew – stopień 15 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan)
  • 28 lipca - Pobierowo: HORZEWSKI Szymon, Stare Miasto – stopień 17 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)  
  • 28 lipca - Pobierowo: HORZEWSKA Sylwia, Stare Miasto – stopień 17 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)  
  • 28 lipca - Pobierowo: GOTOWAŁA Przemysław, Stare Miasto – stopień 17 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)  
  • 28 lipca - Staroźreby: KOWALEWSKI Adam, Staroźreby – stopień 15 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 28 lipca - Staroźreby: MARCINKOWSKI Norbert, Drobin – stopień 15 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 28 lipca - Staroźreby: MARCINKOWSKI Kacper, Drobin – stopień 15 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 28 lipca - Staroźreby: NOWAK Katarzyna, Smardzewo – stopień 16 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 28 lipca - Staroźreby: FRONCZAK Filip, Drobin – stopień 16 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 28 lipca - Pilawa: GNIADEK Cezary, Trąbki – stopień 3 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan) 
  • 27 lipca - Staroźreby: NOWAK Zuzanna, Smardzewo – stopień 17 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 27 lipca - Staroźreby: OBAŁKOWSKI Karol, Staroźreby – stopień 18 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 27 lipca - Pobierowo: SMELCZYŃSKA Wiktoria, Stare Miasto – stopień 18 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)  
  • 27 lipca - Pobierowo: GRZELCZYK Kinga, Lisiec Mały – stopień 18 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)  
  • 27 lipca - Pobierowo: EIZENCHART Wiktoria, Kutno – stopień 18 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan) 
  • 27 lipca - Pobierowo: GOTOWAŁA Przemysław, Stare Miasto – stopień 18 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)  
  • 27 lipca - Pobierowo: KOPACZEWSKI Mikołaj, Stare Miasto – stopień 18 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)  
  • 27 lipca - Pobierowo: GRZELCZYK Dominik, Lisiec Mały – stopień 18 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 27 lipca - Pobierowo: JAKRZEWSKA Michalina, Komorowo – stopień 19 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 27 lipca - Pobierowo: JAKRZEWSKA Maria, Komorowo – stopień 19 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)  
  • 27 lipca - Pobierowo: ZIEMSKA Julia, Stare Miasto – stopień 19 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan) 
  • 27 lipca - Pobierowo: KOPACZEWSKI Nikodem, Stare Miasto – stopień 19 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 27 lipca - Pobierowo: NURKIEWICZ Damian, Kazimierz Biskupi – stopień 19 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)  
  • 27 lipca - Pobierowo: JAKRZEWSKA Michalina, Komorowo – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)  
  • 27 lipca - Pobierowo: JAKRZEWSKA Maria, Komorowo – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)  
  • 27 lipca - Pobierowo: KOPACZEWSKI Nikodem, Stare Miasto – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)  
  • 27 lipca - Pobierowo: NURKIEWICZ Damian, Kazimierz Biskupi – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)  
  • 13 lipca - Pilawa: GNIADEK Cezary, Trąbki – stopień 4 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan)
  • 8 lipca -  Warszawa: MANSOOR Shakeel - Gujrat, Pakistan - stopień 2 dan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 2 lipca - Pilawa: GNIADEK Cezary, Trąbki – stopień 5 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan)
  • 29 czerwca - Warszawa: DENISIUK Artur, Warszawa Grochów – stopień 1 dan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 27 czerwca - Staroźreby: PEPŁAWSKI Michał, Staroźreby – stopień 16 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 27 czerwca - Staroźreby: MARCINKOWSKI Kacper, Drobin – stopień 16 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 27 czerwca - Staroźreby: MARCINKOWSKI Norbert, Drobin – stopień 16 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 27 czerwca - Staroźreby: KOWALEWSKI Adam, Staroźreby – stopień 16 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 27 czerwca - Staroźreby: NOWAK Katarzyna, Smardzewo – stopień 17 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 27 czerwca - Staroźreby: FRONCZAK Filip, Drobin – stopień 17 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 27 czerwca - Staroźreby: GRABOWSKI Oliwier, Staroźreby – stopień 17 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 27 czerwca - Staroźreby: GÓRECKI Jakub, Staroźreby – stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 27 czerwca - Staroźreby: OBAŁKOWSKI Karol, Staroźreby – stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 27 czerwca - Staroźreby: MATUSIAK Tobiasz, Drobin – stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 27 czerwca - Staroźreby: ARCIŃSKI Konrad, Sędek – stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 22 czerwca - Wałcz: OBARA Julian, Wałcz – stopień 15 kyu (egzaminator: ks. Badziąg Grzegorz 6 dan)
  • 22 czerwca - Wałcz: KWAŚNIEWSKI Krzysztof, Wałcz – stopień 19 kyu (egzaminator: ks. Badziąg Grzegorz 6 dan)
  • 22 czerwca - Wałcz: KWAŚNIEWSKI Kamil, Wałcz – stopień 19 kyu (egzaminator: ks. Badziąg Grzegorz 6 dan)
  • 22 czerwca - Wałcz: KATARZYŃSKI Adrian, Wałcz – stopień 19 kyu (egzaminator: ks. Badziąg Grzegorz 6 dan)
  • 20 czerwca - Warszawa: SĘDEK Waldemar, Warszawa – stopień 1 dan Shaolin Chang Chuan Kung-fu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan) 
  • 20 czerwca - Braintree, Anglia: ZAWADZKA Dominika - Braintree, Anglia - stopień 20 kyu (egzaminator Kowalski Mariusz 6 dan)
  • 20 czerwca - Braintree, Anglia: NYC Gloria - Braintree, Anglia - stopień 20 kyu (egzaminator Kowalski Mariusz 6 dan) 
  • 30 czerwca - Braintree, Anglia: LISIAK Adam - Braintree, Anglia - stopień 20 kyu (egzaminator Kowalski Mariusz 6 dan)
  • 20 czerwca - Braintree, Anglia: JANUSZ Michał - Braintree, Anglia - stopień 20 kyu (egzaminator Kowalski Mariusz 6 dan) 
  • 20 czerwca - Braintree, Anglia: DYLEWSKA Anna - Braintree, Anglia - stopień 20 kyu (egzaminator Kowalski Mariusz 6 dan) 
  • 20 czerwca - Braintree, Anglia: CIESLAK Oliwier - Braintree, Anglia - stopień 20 kyu (egzaminator Kowalski Mariusz 6 dan) 
  • 20 czerwca - Braintree, Anglia: BOCHENEK Viktoria - Braintree, Anglia - stopień 20 kyu (egzaminator Kowalski Mariusz 6 dan) 
  • 15 czerwca - Pilawa: GNIADEK Cezary, Trąbki – stopień 6 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan) 
  • 15 czerwca - Wałcz: KATARZYŃSKI Adrian, Wałcz – stopień 20 kyu (egzaminator: ks. Badziąg Grzegorz 6 dan)
  • 11 czerwca - Staroźreby: TOMCZAK Kacper, Radzanowo – stopień 17 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 11 czerwca - Wałcz: KWAŚNIEWSKI Krzysztof, Wałcz – stopień 20 kyu (egzaminator: ks. Badziąg Grzegorz 6 dan)
  • 11 czerwca - Wałcz: KWAŚNIEWSKI Kamil, Wałcz – stopień 20 kyu (egzaminator: ks. Badziąg Grzegorz 6 dan)
  • 8 czerwca - Wałcz: KOZAKOWSKI Adam, Wałcz – stopień 11 kyu (egzaminator: ks. Badziąg Grzegorz 6 dan)
  • 8 czerwca - Wałcz: OBARA Julian, Wałcz – stopień 16 kyu (egzaminator: ks. Badziąg Grzegorz 6 dan)
  • 4 czerwca - Warszawa: BIEŃKOWSKI Sebastian, Warszawa Wesoła – stopień 3 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan) 
  • 25 maja - Pilawa: GNIADEK Cezary, Trąbki – stopień 7 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan)
  • 19 maja - Staroźreby: KOWALEWSKI Adam, Staroźreby – stopień 17 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 18 maja - Krośniewice: NOWAK Natalia, Bardzinek – stopień 12 kyu (egzaminator:  Nowak Waldemar 2 dan)
  • 18 maja - Krośniewice: NOWAK Natalia, Bardzinek – stopień 13 kyu (egzaminator:  Nowak Waldemar 2 dan)
  • 11 maja - Krośniewice: GRZEGORZEWICZ Daria, Kajew – stopień 16 kyu (egzaminator:  Nowak Waldemar 2 dan) 
  • 4 maja - Pilawa: GNIADEK Cezary, Trąbki – stopień 8 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan)
  • 30 kwietnia - Staroźreby: LIPIŃSKA Aleksandra, Radzanowo – stopień 20 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 30 kwietnia - Staroźreby: CZYŻEWSKA Zuzanna, Staroźreby – stopień 20 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 30 kwietnia - Staroźreby: TREMBIŃSKI Adam, Staroźreby – stopień 20 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 30 kwietnia - Staroźreby: ZABOROWSKA Aleksandra, Staroźreby – stopień 20 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 23 kwietnia - Warszawa: JASIŃSKA Izabela, Warszawa Mokotów – stopień 18 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan) 
  • 19 kwietnia - Warszawa: JELONEK Jarosław, Braintree, Anglia – stopień 20 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 19 kwietnia - Warszawa: SZCZERBA Szymon, Braintree, Anglia – stopień 20 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan) 
  • 19 kwietnia - Pilawa: GNIADEK Cezary, Trąbki – stopień 9 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan)
  • 16 kwietnia - Kutno: GOŁĘBIEWSKI Kacper, Klonowiec Stary – stopień 20 kyu (egzaminator: Ryniec Tadeusz 8 dan) 
  • 16 kwietnia - Kutno: GRABOWSKI Michał, Aleksandrów – stopień 20 kyu (egzaminator: Ryniec Tadeusz 8 dan) 
  • 16 kwietnia - Kutno: SUDOMIR Wiktoria, Kutno – stopień 20 kyu (egzaminator: Ryniec Tadeusz 8 dan)
  • 16 kwietnia - Krośniewice: NOWAK Natalia, Bardzinek – stopień 14 kyu (egzaminator:  Nowak Waldemar 2 dan)
  • 16 kwietnia - Krośniewice: GRZEGORZEWICZ Daria, Kajew – stopień 17 kyu (egzaminator:  Nowak Waldemar 2 dan) 
  • 14 kwietnia - Warszawa: KRUPIŃSKI Mariusz, Warszawa Radość – stopień 5 dan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 13 kwietnia - Kutno: PSZENNA Zuzanna, Żurawieniec – stopień 10 kyu (egzaminator: Ryniec Tadeusz 8 dan)
  • 13 kwietnia - Kutno: ŁUKAWCZYK Wiktoria, Kutno – stopień 15 kyu (egzaminator: Ryniec Tadeusz 8 dan) 
  • 13 kwietnia - Kutno: KOSKO Eliza, Kutno – stopień 18 kyu (egzaminator: Ryniec Tadeusz 8 dan)
  • 13 kwietnia - Kutno: KOSKO Eliza, Kutno – stopień 19 kyu (egzaminator: Ryniec Tadeusz 8 dan)
  • 13 kwietnia - Kutno: KOSKO Eliza, Kutno – stopień 20 kyu (egzaminator: Ryniec Tadeusz 8 dan) 
  • 13 kwietnia - Wojciechów: KĘDZIORA Patrycja, Sadurki – stopień 20 kyu (egzaminator:  Filipek Krystian 1 dan)
  • 13 kwietnia - Wojciechów: KOŁODZIEJCZYK Jakub, Stary Gaj – stopień 20 kyu (egzaminator:  Filipek Krystian 1 dan)
  • 13 kwietnia - Wojciechów: ZUBRZYCKA Dominika, Łubki Szlachta – stopień 20 kyu (egzaminator:  Filipek Krystian 1 dan)
  • 12 kwietnia - Warszawa: WÓŁKIEWICZ Robert, Płock – stopień 3 dan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan) 
  • 11 kwietnia - Pilawa: GNIADEK Cezary, Trąbki – stopień 10 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 2 dan)
  • 11 kwietnia - Leopoldów: OKONOWSKI Florian, Kośmin – stopień 18 kyu (egzaminator:  Filipek Krystian 1 dan)
  • 11 kwietnia - Leopoldów: SZWARGOLIŃSKI Bartłomiej, Przytoczno – stopień 19 kyu (egzaminator:  Filipek Krystian 1 dan)
  • 9 kwietnia - Warszawa: DENISIUK Artur, Warszawa Grochów – stopień 1 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 2 kwietnia - Pilawa: GNIADEK Cezary, Trąbki – stopień 11 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan)
  • 31 marca - Konin: JAŚKOWIAK Adam, Stare Miasto – stopień 19 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan) 
  • 28 marca - Warszawa: KACZMAR Andrzej, Bytom – stopień 8 dan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 23 marca - Konin: DERDA Kamil, Modła – stopień 18 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 23 marca - Konin: DERDA Jakub, Modła – stopień 18 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 21 marca - Warszawa: WIĘCH Robert, Piastów – stopień 3 dan Karate Shotokan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 21 marca - Warszawa: JURCZAKOWSKI Adam, Piastów – stopień 3 dan Karate Shotokan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 21 marca - Warszawa: BARTOSZEWSKI Piotr, Pilawa – stopień 3 dan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 21 marca - Warszawa: GÓRSKI Jacek, Pilawa – stopień 3 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 20 marca - Pilawa: ZAJĄC Dominik, Pilawa – stopień 12 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan)
  • 19 marca - Pilawa: GÓRSKI Paweł, Pilawa – stopień 12 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan)
  • 19 marca - Pilawa: GÓRSKI Jacek, Pilawa – stopień 15 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan)
  • 17 marca - Konin: DERDA Kamil, Modła – stopień 19 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan) 
  • 17 marca - Konin: DERDA Jakub, Modła – stopień 19 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan) 
  • 16 marca - Krośniewice: GRZEGORZEWICZ Daria, Kajew – stopień 18 kyu (egzaminator:  Nowak Waldemar 2 dan)
  • 13 marca - Konin: KOPACZEWSKI Mikołaj, Stare Miasto – stopień 19 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan) 
  • 10 marca - Skrudki: KOT Maciej, Wilczanka – stopień 20 kyu (egzaminator:  Filipek Krystian 1 dan)  
  • 10 marca - Skrudki: SZLENDAK Martyna, Kośmin – stopień 20 kyu (egzaminator:  Filipek Krystian 1 dan)  
  • 10 marca - Konin: ŚMIGIELSKI Szymon, Modła Królewska – stopień 19 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 5 marca - Pilawa: GNIADEK Cezary, Trąbki – stopień 12 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan)
  • 5 marca - Pilawa: GNIADEK Cezary, Trąbki – stopień 13 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan)
  • 4 marca - Pilawa: GNIADEK Kacper, Trąbki – stopień 19 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan) 
  • 4 marca - Pilawa: GNIADEK Kacper, Trąbki – stopień 20 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan) 
  • 4 marca - Pilawa: GNIADEK Cezary, Trąbki – stopień 14 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan) 
  • 4 marca - Pilawa: GNIADEK Cezary, Trąbki – stopień 15 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan) 
  • 3 marca - Pilawa: GNIADEK Cezary, Trąbki – stopień 16 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan) 
  • 3 marca - Pilawa: GNIADEK Cezary, Trąbki – stopień 17 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 3 dan) 
  • 28 lutego - Staroźreby: PEPŁAWSKI Bogdan, Staroźreby – stopień 4 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan) 
  • 28 lutego - Staroźreby: PEPŁAWSKI Michał, Staroźreby – stopień 7 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 27 lutego - Konin: GOTOWAŁA Przemysław, Stare Miasto – stopień 19 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 27 lutego - Konin: GOTOWAŁA Przemysław, Stare Miasto – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 26 lutego - Wałcz: OLĘDZKI Jakub, Wałcz – stopień 19 kyu (egzaminator: ks. Badziąg Grzegorz 6 dan) 
  • 26 lutego - Wałcz: OBARA Julian, Wałcz – stopień 17 kyu (egzaminator: ks. Badziąg Grzegorz 6 dan) 
  • 26 lutego - Wałcz: KOZAKOWSKI Adam, Wałcz – stopień 12 kyu (egzaminator: ks. Badziąg Grzegorz 6 dan)
  • 24 lutego - Skrudki: OKONOWSKI Florian, Kośmin – stopień 19 kyu (egzaminator:  Filipek Krystian 1 dan)  
  • 24 lutego - Skrudki: JAROŃ Zuzanna, Wilczanka – stopień 19 kyu (egzaminator:  Filipek Krystian 1 dan) 
  • 19 lutego - Krośniewice: GRZEGORZEWICZ Daria, Kajew – stopień 19 kyu (egzaminator:  Nowak Waldemar 2 dan) 
  • 17 lutego - Staroźreby: KOCIĘCKI Kacper, Przedpełce – stopień 18 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 10 lutego - Konin: GRZELCZYK Kinga, Lisiec Mały – stopień 19 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan) 
  • 10 lutego - Konin: GRZELCZYK Dominik, Lisiec Mały – stopień 19 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan) 
  • 6 lutego - Konin: GRABAREK Martyna, Stare Miasto – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan) 
  • 6 lutego - Konin: GRABAREK Jakub, Stare Miasto – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan) 
  • 2 lutego - Staroźreby: PRZERADZKA Emanuela, Staroźreby – stopień 18 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 29 stycznia - Konin: RYBACKI Adrian, Kazimierz Biskupi – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 29 stycznia - Konin: MŁODY Jakub, Kazimierz Biskupi – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 29 stycznia - Krośniewice: NOWAK Natalia, Bardzinek – stopień 15 kyu (egzaminator:  Nowak Waldemar 2 dan)  
  • 27 stycznia - Konin: HORZEWSKI Szymon, Stare Miasto – stopień 18 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)  
  • 26 stycznia - Skrudki: JAROŃ Zuzanna, Wilczanka – stopień 20 kyu (egzaminator:  Filipek Krystian 1 dan)
  • 26 stycznia - Podebłocie: PIECHOWIAK Wojciech, Podebłocie – stopień 20 kyu (egzaminator:  Filipek Krystian 1 dan)
  • 26 stycznia - Podebłocie: PIECHOWIAK Hubert, Podebłocie – stopień 20 kyu (egzaminator:  Filipek Krystian 1 dan)
  • 20 stycznia - Skrudki: OKONOWSKI Florian, Kośmin – stopień 20 kyu (egzaminator:  Filipek Krystian 1 dan)
  • 20 stycznia - Staroźreby: MARCINKOWSKI Kacper, Drobin – stopień 17 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 20 stycznia - Staroźreby: MARCINKOWSKI Norbert, Drobin – stopień 17 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 20 stycznia - Staroźreby: GRZELAK Piotr, Drobin – stopień 17 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 20 stycznia - Staroźreby: OLEWSKI Patryk, Solec – stopień 17 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 20 stycznia - Staroźreby: FRONCZAK Filip, Drobin – stopień 18 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 20 stycznia - Staroźreby: MAJTCZAK Wiktoria, Solec – stopień 18 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 20 stycznia - Staroźreby: GRABOWSKI Oliwier, Staroźreby – stopień 18 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 20 stycznia - Staroźreby: KOWALEWSKI Adam, Staroźreby – stopień 18 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 20 stycznia - Staroźreby: NOWAK Katarzyna, Smardzewo – stopień 18 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 20 stycznia - Staroźreby: NOWAK Zuzanna, Smardzewo – stopień 18 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 20 stycznia - Staroźreby: JANCZEWSKI Makary, Rostkowo – stopień 18 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 20 stycznia - Staroźreby: MARASZEK Grzegorz, Staroźreby – stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 20 stycznia - Staroźreby: WITKOWSKA Nadia, Staroźreby – stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 20 stycznia - Staroźreby: GÓRECKI Jakub, Staroźreby – stopień 20 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 20 stycznia - Staroźreby: ARCIŃSKI Konrad, Sędek – stopień 20 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 20 stycznia - Staroźreby: MATUSIAK Tobiasz, Drobin – stopień 20 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 20 stycznia - Staroźreby: OBAŁKOWSKI Karol, Staroźreby – stopień 20 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 20 stycznia - Staroźreby: JARZĘBOWSKI Jakub, Drobin – stopień 20 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 11 stycznia - Warszawa: WIĘCH Robert, Piastów – stopień 2 dan Karate Shotokan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan) 
  • 11 stycznia - Warszawa: JURCZAKOWSKI Adam, Piastów – stopień 2 dan Karate Shotokan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 11 stycznia - Warszawa: RŻYSKO Janusz - Lasomin – stopień 1 dan Karate Shotokan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan) 

 

 

Rok 2014

  • 15 grudnia - Warszawa: DENISIUK Artur, Warszawa Grochów – stopień 2 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan) 
  • 15 grudnia - Wałcz: OBARA Julian, Wałcz – stopień 18 kyu (egzaminator: ks. Badziąg Grzegorz 6 dan)
  • 15 grudnia - Wałcz: KOMOROWSKI Maciej, Wałcz – stopień 19 kyu (egzaminator: ks. Badziąg Grzegorz 6 dan)
  • 4 grudnia - Krośniewice: GRZEGORZEWICZ Daria, Kajew – stopień 20 kyu (egzaminator:  Nowak Waldemar 2 dan) 
  • 1 grudnia - Krośniewice: NOWAK Natalia, Bardzinek – stopień 16 kyu (egzaminator:  Nowak Waldemar 2 dan) 
  • 30 listopada - Warszawa: WIĘCH Robert, Piastów – stopień 1 dan Karate Shotokan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan) 
  • 30 listopada - Warszawa: JURCZAKOWSKI Adam, Piastów – stopień 1 dan Karate Shotokan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 24 listopada - Przytoczno: SZWARGOLIŃSKI Bartłomiej, Przytoczno – stopień 20 kyu (egzaminator:  Filipek Krystian 1 dan)   
  • 20 listopada - Przytoczno: KUKIER Kacper, Jeziorzany – stopień 20 kyu (egzaminator:  Filipek Krystian 1 dan)
  • 13 listopada - Krośniewice: NOWAK Natalia, Bardzinek – stopień 17 kyu (egzaminator:  Nowak Waldemar 2 dan)
  • 12 listopada - Bobrowniki: CZAPLICKA Julia, Sędowice – stopień 20 kyu (egzaminator:  Filipek Krystian 1 dan)
  • 5 listopada - Bobrowniki: DARBINYAN Robert, Niebrzegów – stopień 20 kyu (egzaminator:  Filipek Krystian 1 dan) 
  • 30 października - Wałcz: OBARA Julian, Wałcz – stopień 19 kyu (egzaminator: ks. Badziąg Grzegorz 6 dan) 
  • 30 października - Wałcz: KOMOROWSKI Maciej, Wałcz – stopień 20 kyu (egzaminator: ks. Badziąg Grzegorz 6 dan) 
  • 27 października - Warszawa: DENISIUK Artur, Warszawa Grochów – stopień 3 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan) 
  • 27 października - Wałcz: KOZAKOWSKI Adam, Wałcz – stopień 13 kyu (egzaminator: ks. Badziąg Grzegorz 6 dan)
  • 17 października - Konin: HORZEWSKI Szymon, Stare Miasto – stopień 19 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 10 października - Warszawa: FILIPEK Krystian, Ryki – stopień 1 dan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 9 października - Warszawa: GURYN Jakub, Warszawa Radość – stopień 19 kyu (egzaminator: Murat Renata 2 dan) 
  • 26 września - Warszawa: FILIPEK Krystian, Ryki – stopień 13 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan) 
  • 26 września - Konin: HORZEWSKA Sylwia, Stare Miasto – stopień 18 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 27 sierpnia - Warszawa: FILIPEK Krystian, Ryki – stopień 14 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan) 
  • 25 sierpnia - Warszawa: BIEŃKOWSKI Sebastian, Warszawa Wesoła – stopień 4 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 25 sierpnia - Warszawa: DENISIUK Artur, Warszawa Grochów – stopień 4 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 20 sierpnia - Warszawa: FILIPEK Krystian, Ryki – stopień 15 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan) 
  • 30 lipca - Warszawa: FILIPEK Krystian, Ryki – stopień 16 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 30 lipca - Warszawa: FILIPEK Krystian, Ryki – stopień 17 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 29 lipca - Warszawa: FILIPEK Krystian, Ryki – stopień 18 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 24 lipca - Warszawa: OGIŃSKI Janusz, Warszawa Radość – stopień 7 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 23 lipca - Warszawa: FILIPEK Krystian, Ryki – stopień 19 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 22 lipca - Warszawa: FILIPEK Krystian, Ryki – stopień 20 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 16 lipca - Pobierowo: TABACZYŃSKI Wiktor, Stare Miasto – stopień 18 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 16 lipca - Pobierowo: GRZELAK Piotr, Staroźreby – stopień 18 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 16 lipca - Pobierowo: MARCINKOWSKI Kacper, Staroźreby – stopień 18 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 16 lipca - Pobierowo: MARCINKOWSKI Norbert, Staroźreby – stopień 18 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 10 lipca - Warszawa: DENISIUK Artur, Warszawa Grochów – stopień 5 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 30 czerwca - Pilawa: ZAJĄC Dominik, Pilawa – stopień 13 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 2 dan) 
  • 30 czerwca - Pilawa: BRONISZEWSKI Mateusz, Jagodne – stopień 14 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 2 dan)
  • 30 czerwca - Pilawa: WYSOKIŃSKI Karol, Miętne – stopień 16 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 2 dan)
  • 30 czerwca - Pilawa: GNIADEK Cezary, Trąbki – stopień 18 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 2 dan)
  • 26 czerwca - Staroźreby: OLEWSKI Patryk, Solec – stopień 18 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 24 czerwca - Konin: GRZELCZYK Kinga, Lisiec Mały – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan) 
  • 24 czerwca - Konin: GRZELCZYK Dominik, Lisiec Mały – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 16 czerwca - Warszawa: JASIŃSKA Izabela, Warszawa Mokotów – stopień 19 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 14 czerwca - Warszawa: MUHAMMAD AKRAM Khan, Islamabad, Pakistan – stopień 2 dan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 14 czerwca - Warszawa: ORGANIAK Ludwik, Solec Kujawski – stopień 4 dan Shaolin Kempo (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 14 czerwca - Warszawa: PYCIOR Jakub, Solec Kujawski – stopień 1 dan Shaolin Kempo - Dju Su (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 14 czerwca - Warszawa: SOKÓŁ Wojciech, Solec Kujawski – stopień 1 dan Shaolin Kempo - Dju Su (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 9 czerwca - Warszawa: JASIŃSKA Izabela, Warszawa Mokotów – stopień 20 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 5 czerwca - Konin: SMELCZYŃSKA Wiktoria, Stare Miasto – stopień 19 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan) 
  • 30 maja - Konin: ZIEMSKA Julia, Stare Miasto – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan) 
  • 27 maja - Konin: TABACZYŃSKI Wiktor, Stare Miasto – stopień 19 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 23 maja - Konin: MOKS Michalina, Konin – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 18 maja - Warszawa: MUSZYŃSKI Mikołaj, Warszawa Radość – stopień 6 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 18 maja - Warszawa: SZYBIŃSKA Anna, Warszawa Radość – stopień 10 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 18 maja - Warszawa: TERPIŁOWSKI Jacek, Warszawa Zerzeń – stopień 16 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan) 
  • 15 maja - Staroźreby: PEPŁAWSKI Bogdan, Staroźreby – stopień 5 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 15 maja - Staroźreby: PEPŁAWSKI Michał, Staroźreby – stopień 8 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 15 maja - Staroźreby: MARCINKOWSKI Kacper, Drobin – stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 15 maja - Staroźreby: MARCINKOWSKI Norbert, Drobin – stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 15 maja - Staroźreby: KOCIĘCKI Kacper, Przedpełce – stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 15 maja - Staroźreby: FRONCZAK Filip, Drobin – stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 15 maja - Staroźreby: MAJTCZAK Wiktoria, Solec – stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 15 maja - Staroźreby: OLEWSKA-MAJTCZAK Renata, Solec – stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 15 maja - Staroźreby: OLEWSKI Patryk, Solec – stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 15 maja - Staroźreby: NOWAK Katarzyna, Smardzewo – stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 15 maja - Staroźreby: NOWAK Zuzanna, Smardzewo – stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 15 maja - Staroźreby: KOWALEWSKI Adam, Staroźreby – stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 15 maja - Staroźreby: PRZERADZKA Emanuela, Staroźreby – stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 15 maja - Staroźreby: GRZELAK Piotr, Drobin – stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 15 maja - Staroźreby: ROSIAK Oskar, Grabina – stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 15 maja - Staroźreby: ROSIAK Kacper, Grabina – stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 15 maja - Staroźreby: JANCZEWSKA Julia, Rostkowo – stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 15 maja - Staroźreby: JANCZEWSKI Makary, Rostkowo – stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 15 maja - Staroźreby: GRABOWSKI Oliwier, Staroźreby – stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 15 maja - Staroźreby: MARASZEK Grzegorz, Staroźreby – stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 15 maja - Staroźreby: WITKOWSKA Nadia, Staroźreby – stopień 19 kyu (egzaminator: Marcinkowski Artur 1 dan)
  • 6 maja - Konin: KOPACZEWSKI Mikołaj, Stare Miasto – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan) 
  • 1 maja - Warszawa: DENISIUK Artur, Warszawa Grochów – stopień 6 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 30 kwietnia - Pilawa: ZAJĄC Dominik, Pilawa – stopień 14 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 2 dan)
  • 30 kwietnia - Pilawa: SUCHECKI Ksawery, Trębki – stopień 20 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 2 dan)
  • 28 kwietnia - Pilawa: ZAJĄC Dominik, Pilawa – stopień 15 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 2 dan)
  • 27 kwietnia - Warszawa: TERPIŁOWSKI Jacek, Warszawa Zerzeń – stopień 17 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 25 kwietnia - Konin: BŁASZCZYŃSKA Kornelia, Rumin – stopień 18 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 15 kwietnia - Konin: ŚMIGIELSKI Szymon, Modła – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 13 kwietnia - Warszawa: TOBJASZ Daniel, Włocławek – stopień 1 dan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 13 kwietnia - Warszawa: MALINOWSKI Jacek, Izbica Kujawska – stopień 1 dan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 10 kwietnia - Warszawa: NGUYEN Van Diep, Wietnam – stopień 6 dan Van Truong Vo Quan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan) 
  • 10 kwietnia - Warszawa: TERPIŁOWSKI Jacek, Warszawa Zerzeń – stopień 18 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 8 kwietnia - Konin: DERDA Kamil, Stare Miasto – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 8 kwietnia - Konin: DERDA Jakub, Stare Miasto – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 4 kwietnia - Pilawa: ZAJĄC Dominik, Pilawa – stopień 16 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 2 dan)
  • 4 kwietnia - Pilawa: ZAJĄC Dominik, Pilawa – stopień 17 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 2 dan)
  • 4 kwietnia - Pilawa: GNIADEK Cezary, Trąbki – stopień 19 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 2 dan)
  • 3 kwietnia - Pilawa: ZAJĄC Dominik, Pilawa – stopień 18 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 2 dan)
  • 3 kwietnia - Pilawa: ZAJĄC Dominik, Pilawa – stopień 19 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 2 dan)
  • 30 marca - Warszawa: MUSZYŃSKI Mikołaj, Warszawa Radość – stopień 7 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 27 marca - Wałcz: OBARA Julian, Wałcz – stopień 20 kyu (egzaminator: O. Badziag Grzegorz 6 dan)
  • 27 marca - Wałcz: OLĘDZKI Jakub, Wałcz – stopień 20 kyu (egzaminator: O. Badziag Grzegorz 6 dan)
  • 17 marca - Warszawa: DENISIUK Artur, Warszawa Grochów – stopień 7 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan) 
  • 7 marca - Warszawa: WIEWIÓROWSKI Arkadiusz, Warszawa Wawer – stopień 8 dan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 7 marca - Warszawa: GASEK Krzysztof, Ząbki – stopień 5 dan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 7 marca - Warszawa: WIEWIÓROWSKI Mateusz, Warszawa Wawer – stopień 2 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 4 marca - Staroźreby: OLEWSKI Patryk, Solec – stopień 20 kyu (egzaminator: Artur Marcinkowski 1 dan)
  • 4 marca - Staroźreby: OLEWSKA-MAJTCZAK Renata, Solec – stopień 20 kyu (egzaminator: Artur Marcinkowski 1 dan)
  • 4 marca - Staroźreby: MAJTCZAK Wiktoria, Solec – stopień 20 kyu (egzaminator: Artur Marcinkowski 1 dan)
  • 4 marca - Staroźreby: KOWALEWSKI Adam, Staroźreby – stopień 20 kyu (egzaminator: Artur Marcinkowski 1 dan)
  • 1 marca - Warszawa: SZYBIŃSKA Anna, Warszawa Radość – stopień 11 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 1 marca - Warszawa: MISZTAL Maciej, Kutno – stopień 6 dan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 1 marca - Warszawa: RYNIEC Tadeusz, Kutno – stopień 8 dan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 23 lutego - Warszawa: NGUYEN Viet Ha, Wietnam – stopień 8 dan Van Truong Vo Quan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 23 lutego - Warszawa: DUONG Xuan Manh, Wietnam – stopień 7 dan Van Truong Vo Quan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 23 lutego - Warszawa: HOANG Viet Phuong, Wietnam – stopień 7 dan Van Truong Vo Quan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 23 lutego - Warszawa: DUONG Michał, Wietnam – stopień 6 dan Van Truong Vo Quan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 23 lutego - Warszawa: Marcin Lam Son Nguyen Tien, Wietnam – stopień 6 dan Van Truong Vo Quan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 23 lutego - Warszawa: NGUYEN Van Thang, Wietnam – stopień 6 dan Van Truong Vo Quan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 23 lutego - Warszawa: TRAN Anh Vu Filip, Wietnam – stopień 6 dan Van Truong Vo Quan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 23 lutego - Warszawa: NGUYEN Anh Tuan, Wietnam – stopień 4 dan Van Truong Vo Quan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 23 lutego - Warszawa: VUONG Sy Hanh, Wietnam – stopień 3 dan Van Truong Vo Quan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 23 lutego - Warszawa: NGUYEN Hong Khanh, Wietnam – stopień 2 dan Van Truong Vo Quan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 23 lutego - Warszawa: TO Nhu Hoa, Wietnam – stopień 2 dan Van Truong Vo Quan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 14 lutego - Olsztyn: RADZANOWSKI Dariusz, Olsztyn - stopień 18 kyu (egzaminator: Górecki Piotr 2 dan)
  • 14 lutego - Pilawa: BRONISZEWSKI Mateusz, Jagodne – stopień 15 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 2 dan) 
  • 14 lutego - Pilawa: WYSOKIŃSKI Karol, Miętne – stopień 17 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 2 dan) 
  • 14 lutego - Pilawa: GNIADEK Cezary, Trąbki – stopień 20 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 2 dan) 
  • 14 lutego - Pilawa: ZAJĄC Dominik, Pilawa – stopień 20 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 2 dan) 
  • 12 lutego - Pilawa: GÓRSKI Paweł, Pilawa – stopień 13 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 2 dan) 
  • 12 lutego - Pilawa: GÓRSKI Jacek, Pilawa – stopień 16 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 2 dan) 
  • 12 lutego - Pilawa: WYSOKIŃSKI Karol, Miętne – stopień 18 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 2 dan) 
  • 10 lutego - Pilawa: GÓRSKI Paweł, Pilawa – stopień 15 kyu (egzaminator: Bartoszewski Piotr 2 dan) 
  • 10 lutego - Wałcz: KOZAKOWSKI Adam, Wałcz – stopień 14 kyu (egzaminator: ks. Badziąg Grzegorz 6 dan)
  • 7 lutego - Warszawa: OGIŃSKI Janusz, Warszawa Radość – stopień 8 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 6 lutego - Kutno: PSZENNA Zuzanna, Żurawieniec – stopień 13 kyu (egzaminator: Ryniec Tadeusz 7 dan)
  • 6 lutego - Kutno: PASIKOWSKI Konrad, Kutno – stopień 14 kyu (egzaminator: Ryniec Tadeusz 7 dan)
  • 6 lutego - Kutno: BIELECKI Witold, Kutno – stopień 17 kyu (egzaminator: Ryniec Tadeusz 7 dan)
  • 6 lutego - Kutno: NOWICKI Michał, Kutno – stopień 17 kyu (egzaminator: Ryniec Tadeusz 7 dan)
  • 6 lutego - Kutno: KRAWCZYK Tomasz, Kutno – stopień 18 kyu (egzaminator: Ryniec Tadeusz 7 dan)
  • 6 lutego - Kutno: LUDWICZAK Maciej, Kutno – stopień 18 kyu (egzaminator: Ryniec Tadeusz 7 dan)
  • 6 lutego - Kutno: ŁUKAWCZYK Wiktoria, Kutno – stopień 18 kyu (egzaminator: Ryniec Tadeusz 7 dan)
  • 6 lutego - Kutno: LUDWICZAK Wojciech, Kutno – stopień 18 kyu (egzaminator: Ryniec Tadeusz 7 dan)
  • 6 lutego - Kutno: SIEROCKI Michał, Kutno – stopień 19 kyu (egzaminator: Ryniec Tadeusz 7 dan)
  • 6 lutego - Kutno: EIZENCHART Wiktoria, Kutno – stopień 20 kyu (egzaminator: Ryniec Tadeusz 7 dan)
  • 6 lutego - Kutno: ANDCZAK Hubert, Kutno – stopień 20 kyu (egzaminator: Ryniec Tadeusz 7 dan)
  • 6 lutego - Kutno: PIELA Krystian, Woźniaków – stopień 20 kyu (egzaminator: Ryniec Tadeusz 7 dan)
  • 6 lutego - Kutno: NAJDECKI Kamil, Kutno – stopień 20 kyu (egzaminator: Ryniec Tadeusz 7 dan)
  • 6 lutego - Kutno: KMIEĆ Kacper, Kutno – stopień 20 kyu (egzaminator: Ryniec Tadeusz 7 dan)
  • 6 lutego - Kutno: BAŁATKA Marcin, Kutno – stopień 20 kyu (egzaminator: Ryniec Tadeusz 7 dan)
  • 6 lutego - Kutno: TOMCZAK Mateusz, Kutno – stopień 20 kyu (egzaminator: Ryniec Tadeusz 7 dan)
  • 6 lutego - Kutno: WASIAK Szymon, Kutno – stopień 20 kyu (egzaminator: Ryniec Tadeusz 7 dan)
  • 1 lutego - Warszawa: OGIŃSKI Piotr, Warszawa Radość – stopień 9 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan) 
  • 1 lutego - Warszawa: NIKODEM Jakub, Warszawa Falenica – stopień 15 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan) 
  • 28 stycznia - Staroźreby: PRZERADZKA Emanuela, Staroźreby – stopień 20 kyu (egzaminator: Artur Marcinkowski 1 dan)
  • 28 stycznia - Staroźreby: KOCIĘCKI Kacper, Przedpełce – stopień 20 kyu (egzaminator: Artur Marcinkowski 1 dan)
  • 28 stycznia - Staroźreby: FRONCZAK Filip, Drobin – stopień 20 kyu (egzaminator: Artur Marcinkowski 1 dan)
  • 28 stycznia - Staroźreby: NOWAK Katarzyna, Smardzewo – stopień 20 kyu (egzaminator: Artur Marcinkowski 1 dan)
  • 28 stycznia - Staroźreby: GRZELAK Piotr, Drobin – stopień 20 kyu (egzaminator: Artur Marcinkowski 1 dan)
  • 28 stycznia - Staroźreby: NOWAK Zuzanna, Smardzewo – stopień 20 kyu (egzaminator: Artur Marcinkowski 1 dan)
  • 28 stycznia - Staroźreby: ROSIAK Oskar, Grabina – stopień 20 kyu (egzaminator: Artur Marcinkowski 1 dan) 
  • 28 stycznia - Staroźreby: ROSIAK Kacper, Grabina – stopień 20 kyu (egzaminator: Artur Marcinkowski 1 dan)
  • 28 stycznia - Staroźreby: GRABOWSKI Oliwier, Staroźreby – stopień 20 kyu (egzaminator: Artur Marcinkowski 1 dan)
  • 28 stycznia - Staroźreby: JANCZEWSKI Makary, Rosutowo-Orszymowice – stopień 20 kyu (egzaminator: Artur Marcinkowski 1 dan)
  • 28 stycznia - Staroźreby: JANCZEWSKA Julia, Rosutowo-Orszymowice – stopień 20 kyu (egzaminator: Artur Marcinkowski 1 dan)
  • 28 stycznia - Staroźreby: MARCINKOWSKI Kacper, Drobin – stopień 20 kyu (egzaminator: Artur Marcinkowski 1 dan)
  • 28 stycznia - Staroźreby: MARCINKOWSKI Norbert, Drobin – stopień 20 kyu (egzaminator: Artur Marcinkowski 1 dan)
  • 27 stycznia - Olsztyn: RADZANOWSKI Dariusz, Olsztyn - stopień 19 kyu (egzaminator: Górecki Piotr 2 dan) 
  • 26 stycznia - Warszawa: SZYBIŃSKA Anna, Warszawa Radość – stopień 12 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan) 
  • 26 stycznia - Warszawa: NIKODEM Jakub, Warszawa Falenica – stopień 16 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan) 
  • 25 stycznia - Warszawa: JARZĄB Krzysztof, Koszalin – stopień 2 dan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 25 stycznia - Warszawa: PATLA Krzysztof, Miechów – stopień 1 dan (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)
  • 21 stycznia - Konin: BRZĘCKA Oliwia, Stare Miasto – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan) 
  • 20 stycznia - Olsztyn: RADZANOWSKI Dariusz, Olsztyn - stopień 20 kyu (egzaminator: Górecki Piotr 2 dan) 
  • 14 stycznia - Staroźreby: PEPŁAWSKI Michał, Staroźreby – stopień 9 kyu (egzaminator: Artur Marcinkowski 1 dan)
  • 14 stycznia - Konin: SMELCZYŃSKA Wiktoria, Stare Miasto – stopień 20 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 10 stycznia - Konin: HORZEWSKA Sylwia, Stare Miasto – stopień 19 kyu (egzaminator: Wadelski Jarosław 6 dan)
  • 4 stycznia - Warszawa: NIKODEM Jakub, Warszawa Falenica – stopień 17 kyu (egzaminator: Murat Ryszard 10 dan)

Informacje dodatkowe:

   

   UWAGA I: Brak w tym wykazie określonego egzaminu oznacza, że nie został on przeprowadzony prawidłowo lub przeprowadzony został przez osobę nie posiadającą stosownego upoważnienia. W obu przypadkach egzamin taki jest nieważny.

 

   W razie wątpliwości należy skontaktować się z założycielem Karate Tsunami: soke Ryszardem Muratem 10 dan – kontakt: tel 22 615-71-46, e-mail: ryszard.murat@gmail.com

   Zdarza się, że pewne osoby podszywają się pod Karate Tsunami – usiłując wykorzystać sławę i atrakcyjność tego systemu – i organizują egzaminy bez stosownego upoważnienia.

 

   Niniejszy Wykaz Egzaminów podany do publicznej wiadomości ma na celu ukrócenie takich ewentualnych oszustw. Zachęcamy więc wszystkich tsunamistów do sprawdzania tej listy.

 

   UWAGA II: Egzaminy na stopnie wtajemniczenia Karate Tsunami w Polsce przeprowadzać mogą wyłącznie osoby widniejące na Liście Egzaminatorów, podanych w dziale: Lista Egzaminatorów Karate Tsunami.

   Egzaminy przeprowadzone przez osobę nie widniejącą na tej liście są nieważne i świadczą jedynie o dokonanym przez sprawcę oszustwie.

   UWAGA III: Ponadto wszelkie opłaty egzaminacyjne Karate Tsunami wnoszone są przez kandydatów do egzaminów wyłącznie na konto bankowe, podane w dziale: Konto Bankowe.
  
   Niedopuszczalne jest pobieranie przez egzaminatorów opłat egzaminacyjnych w gotówce. Przypadek taki jest nadużyciem i również świadczy o oszustwie.

 

Krótkie kompendium wiedzy
o egzaminach na stopnie Karate Tsunami

  1. W Karate Tsunami nauczany materiał (wiedza i umiejętności) podzielony jest na stopnie wtajemniczenia (kyu), podobnie jak w szkołach na klasy.
  2. Stopni wtajemniczenia jest dwadzieścia, przy czym pierwszym jest stopień 20 kyu, a najwyższym 1 kyu.
  3. Każdy stopień oznaczany jest pasem o określonym kolorze, co ułatwia pracę na treningach i dobieranie się w pary do ćwiczeń.
  4. Po stopniach wtajemniczenia kyu następują stopnie mistrzowskie (dan), przy czym pierwszym jest stopień 1 dan (oznaczany pasem koloru czarnego), a najwyższym stopień 10 dan (oznaczany pasem koloru czerwonego).
  5. Wykaz stopni i ich oznaczenia pasami podane są na niniejszej stronie w dziale: Stopnie.
  6. Stopień wtajemniczenia uzyskać można po zaliczeniu egzaminów: teoretycznego (odpowiada się na nim na 3 pytania) i praktycznego (na którym prezentuje się umiejętności). Egzaminy przeprowadzane są na treningach i zgrupowaniach/obozach.
  7. Do egzaminów na stopnie wtajemniczenia Karate Tsunami przystąpić może każda osoba, która jest przygotowana i zostanie wytypowana lub zatwierdzona przez swojego instruktora.
  8. W przeciwieństwie do innych stylów w Karate Tsunami nie obowiązują półroczne (lub inne) okresy między egzaminami, lecz wyłącznie umiejętności i wiedza. Wskutek tego osoby uzdolnione i pracowite mają możliwość szybkiego awansu.
  9. Egzaminy przeprowadzać może instruktor, który posiada Licencję Egzaminatora. Aktualną listę egzaminatorów sprawdzić można na niniejszej stronie w dziale: Lista Egzaminatorów Karate Tsunami.
  10. Do egzaminu przystąpić może osoba, która posiada aktualną licencję Tsunami Renmei na dany rok. Licencja upoważnia do przynależności do Karate Tsunami oraz udziału w treningach, obozach, zawodach i egzaminach na stopnie wtajemniczenia. Licencja za dany rok obowiązuje do końca danego roku kalendarzowego, to jest do 31 grudnia.
  11. Do egzaminu przystąpić można po okazaniu instruktorowi dowodu opłaty egzaminacyjnej na dany stopień. Opłatę za dany stopień wnosi się wyłącznie na konto Tsunami Renmei, podane w dziale: Konto Bankowe, wpisując na dowodzie wpłaty stopień, który chce się uzyskać.
  12. Osobom posiadającym Legitymację Stopni (bunsho) instruktor potwierdza zdobyty stopień niezwłocznie po egzaminie.
  13. Niezwłocznie po otrzymaniu od instruktora protokołu egzaminacyjnego na niniejszej stronie w dziale: Egzaminy na stopnie Karate Tsunami podawana jest informacja o uzyskaniu przez daną osobę określonego stopnia według daty egzaminu.

W Karate Tsunami każdy może szybko zdobywać

coraz wyższe stopnie wtajemniczenia i nawet zostać mistrzem.

Wykorzystaj więc i Ty tę niepowtarzalną szansę.




Użyte tu fotografie i teksty należą do właściciela tej strony.
Kopiowanie lub wykorzystywanie jakichkolwiek fotografii
lub fragmentów tekstu bez pisemnej zgody właściciela strony jest zabronione.
Naruszenie tych praw w razie ujawnienia grozi odpowiedzialnością cywilną i karną.
Odwiedzin:
2374638
 realizacja: =weBZet=  telefon/phone: [48] 22 615-71-46 e-mail:ryszard.murat@gmail.com