Honbu Tsunami Renmei
-strona główna

Wyniki X Otwartych Mistrzostw Polski Karate Tsunami - Warszawa 2015


   
Wyniki

X Otwartych Mistrzostw Polski Karate Tsunami

Warszawa 2015

 
Warszawa

 

 

18 kwietnia 2015 roku w Warszawie

rozegrane zostały

X Otwarte Mistrzostwa Polski

Karate Tsunami.

    

 

 

Na fotografii zwycięzcy

w K1 FULL-CONTACT.

 
Karate Tsunami

Podajemy wyniki uzyskane

X Otwartych Mistrzostwach Polski Karate Tsunami - Warszawa 2015

w poszczególnych konkurencjach oraz klasyfikację drużynową ośrodków. 

 

 

          K1 FULL-CONTACT – dorośli mężczyźni kategoria średnia: 

  1. Gołębiewski Przemysław – Włocławek AMA (punktów 3)
  2. Augustowski Paweł - Wilkowice (punktów 2)
  3. Chenc Igor - Włocławek AMA (punktów 1)
  4. Mirkiewicz Tomasz - Włocławek AMA

  

          K1 FULL-CONTACT – dorośli mężczyźni kategoria ciężka: 

  1. Szczerba Szymon - Braintree Anglia (punktów 3)
  2. Mikusek Michał - Ryki (punktów 2)
  3. Szcześniak Hubert - Warszawa (punktów 1)
  4. Denisiuk Artur - Warszawa
  5. Przewłoka Michał - Puławy
  6. Przerwa Adrian - Ryki

  

          K1 FULL-CONTACT – dorośli mężczyźni kategoria superciężka:

  1. Kmieć Rafał - Włocławek Furyon (punktów 3)
  2. Rybicki Mateusz - Wilkowice (punktów 2)

  

          K1 FULL-CONTACT – mistrzowie:

  1. Kowalski Mariusz - Braintree Anglia (punktów 3)
  2. Pardyka Dawid - Puławy (punktów 2)
  3. Patla Krzysztof - Jaworzno (punktów 1)

 

          LIGHT-CONTACT – Gimnazjum kobiety kategoria lekka:

  1. Szczepańska Alicja - Bytom (punktów 3)
  2. Wrzesińska Weronika - Wilkowice (punktów 2)

 

          LIGHT-CONTACT – Gimnazjum kobiety kategoria ciężka:

  1. Pszenna Zuzanna - Kutno (punktów 3)
  2. Nawrot Laura - Wilkowice (punktów 2)

 

          LIGHT-CONTACT – Gimnazjum mężczyźni kategoria lekka:

  1. Szczepański Łukasz - Bytom (punktów 3)
  2. Młody Jakub - Kazimierz Biskupi (punktów 2)
  3. Wardęcki Wiktor - Kazimierz Biskupi (punktów 1)

 

          LIGHT-CONTACT – Gimnazjum mężczyźni kategoria średnia:

  1. Majszak Damian - Włocławek Furyon (punktów 3)
  2. Nurkiewicz Damian - Kazimierz Biskupi (punktów 2)

 

          LIGHT-CONTACT – Gimnazjum mężczyźni kategoria ciężka:

  1. Rosalski Jakub - Piła/Wałcz (punktów 3)
  2. Komorowski Michał - Piła/Wałcz (punktów 2)

   

          LIGHT-CONTACT – Liceum mężczyźni kategoria lekka:

  1. Malinowski Jakub - Wilkowice (punktów 3)
  2. Kluszczyk Grzegorz - Bytom (punktów 2)
  3. Dziemian Mikołaj - Włocławek AMA (punktów 1)
  4. Gazda Marcin - Puławy

  

          LIGHT-CONTACT – Liceum mężczyźni kategoria średnia:

  1. Patyński Damian - Wilkowice (punktów 3)
  2. Hińcz Wiktor - Włocławek AMA (punktów 2)
  3. Majszak Patryk - Włocławek Furyon (punktów 1)
       

          LIGHT-CONTACT – Liceum mężczyźni kategoria ciężka:

  1. Seklecki Adam - Włocławek AMA (punktów 3)
  2. Klimkowski Eryk - Stare Miasto (punktów 2)

  

          SUMO-GRAPPILNG - kadeci kobiety kategoria lekka:

  1. Horzewska Sylwia – Stare Miasto (punktów 3)
  2. Sikorska Julia - Wilkowice (punktów 2)
  3. Jaroń Zuzanna - Ryki (punktów 1)

 

          SUMO-GRAPPILNG - kadeci kobiety kategoria ciężka:

  1. Włodarczyk Natalia - Kazimierz Biskupi (punktów 3)
  2. Ziemska Julia - Stare Miasto (punktów 2)
  3. Grześ Julia - Wilkowice (punktów 1)

 

          SUMO-GRAPPILNG - kadeci mężczyźni kategoria lekka:

  1. Wasiljew Filip - Warszawa (punktów 3)
  2. Wiśniewski Adam - Warszawa (punktów 2)
  3. Łechtański Filip - Kazimierz Biskupi (punktów 1)
  4. Szymczak Józef - Kazimierz Biskupi
  5. Popiołek Antoni - Warszawa   
  6. Nawrocki Jakub - Kazimierz Biskupi

 

          SUMO-GRAPPILNG – kadeci mężczyźni kategoria średnia:

  1. Wieszczyczyk Maciej - Wilkowice (punktów 3)
  2. Elmer Bartosz - Wilkowice (punktów 2)
  3. Czupryński Bartłomiej - Wilkowice (punktów 1)
  4. Górecki Jakub - Staroźreby

   

          SUMO-GRAPPILNG – kadeci mężczyźni kategoria ciężka:

  1. Arciński Konrad - Staroźreby (punktów 3)
  2. Czupryński Filip - Wilkowice (punktów 2)

  

          SUMO-GRAPPILNG - juniorzy kobiety kategoria lekka:

  1. Cymerman Amelia - Wilkowice (punktów 3)
  2. Sokólska Julia - Kutno (punktów 2)
  3. Grzegorzewicz Daria - Krośniewice (punktów 1)
  4. Sudomir Wiktoria - Kutno

 

          SUMO-GRAPPILNG - juniorzy kobiety kategoria ciężka:

  1. Mizera Paulina – Bytom  (punktów 3)
  2. Nowak Natalia - Krośniewice (punktów 2)

 

          SUMO-GRAPPILNG - juniorzy mężczyźni kategoria lekka:

  1. Janczewski Makary - Staroźreby (punktów 3)
  2. Piechowiak Wojciech - Ryki (punktów 2)
  3. Sadowski Dawid - Bytom (punktów 1)
  4. Grzelak Piotr - Staroźreby
  5. Nożewski Olaf - Kazimierz Biskupi
  6. Gołębiewski Kacper - Kutno
  7. Gajowniczek Patryk - Ryki
  8. Wierzchowski Maciej - Włocławek AMA

 

          SUMO-GRAPPILNG – juniorzy mężczyźni kategoria średnia:

  1. Obara Julian - Piła/Wałcz (punktów 3), 
  2. Marcinkowski Norbert - Staroźreby (punktów 2)
  3. Sobczak Adrian - Włocławek AMA (punktów 1)
  4. Jaśkowiak Adam - Stare Miasto

         

          SUMO-GRAPPILNG – juniorzy mężczyźni kategoria ciężka:

  1. Komorowski Maciej - Piła/Wałcz (punktów 3) 
  2.  ex aequo:
           a) Kurkiewicz Dominik - Wilkowice (punktów 2) 
           b) Wiewiórowski Aleksander - Warszawa (punktów 2) 
  3. Okonowski Florian - Ryki (punktów 1)
  4. Grabowski Michał - Kutno
  5. Bielecki Witold - Kutno
  6. Kocięcki Kacper - Staroźreby
  7. Tabaczyński Wiktor - Stare Miasto

  

          SZERMIERKA NA MIECZE - kadeci kobiety kategoria lekka:

  1. Witkowska Nadia - Staroźreby (punktów 3)
  2. Zawacka Wiktoria - Włocławek Furyon (punktów 2)
  3. Jabłońska Zuzanna - Włocławek Furyon (punktów 1)
  4. Włodarczyk Natalia - Kazimierz Biskupi

          SZERMIERKA NA MIECZE - kadeci kobiety kategoria średnia:

  1. Nowak Zuzanna - Staroźreby (punktów 3)
  2. Ziemska Julia - Stare Miasto (punktów 2)
  3. Horzewska Sylwia - Stare Miasto (punktów 1)
  4. Goniwiecha Weronika - Bytom

   

          SZERMIERKA NA MIECZE - kadeci mężczyźni kategoria lekka:

  1. Szymczak Józef - Kazimierz Biskupi (punktów 3)
  2. Rodak Paweł - Bytom (punktów 2)
  3. Łechtański Filip - Kazimierz Biskupi (punktów 1)
  4. Popiołek Antoni - Warszawa
  5. Ejdowski Przemysław - Włocławek Furyon
  6. Nawrocki Jakub - Kazimierz Biskupi

 

          SZERMIERKA NA MIECZE - kadeci mężczyźni kategoria średnia:

  1. Kufera Piotr - Włocławek Furyon (punktów 3)
  2. Wasiliejw Filip - Warszawa (punktów 2)
  3. Górecki Jakub - Staroźreby (punktów 1)
  4. Matusiak Tobiasz - Staroźreby
  5. Obałkowski Karol - Staroźreby

           

          SZERMIERKA NA MIECZE - kadeci mężczyźni kategoria ciężka:
  1. Wiliński Adrian - Włocławek Furyon (punktów 3)
  2. Rozwora Michał - Włocławek Furyon (punktów 2)
  3. Arciński Konrad - Staroźreby (punktów 1)
  4. Grabowski Oliwier - Staroźreby

  

          SZERMIERKA NA MIECZE - juniorzy kobiety:

  1. Mizera Paulina - Bytom (punktów 3)

 

          SZERMIERKA NA MIECZE - juniorzy mężczyźni kategoria lekka:

  1. Nożewski Olaf - Kazimierz Biskupi (punktów 3)
  2. Pastuszka Gabriel - Warszawa (punktów 2)
  3. Kubat Tomasz - Bytom (punktów 1)

   

          SZERMIERKA NA MIECZE - juniorzy mężczyźni kategoria średnia:

  1. Kocięcki Kacper - Staroźreby (punktów 3)
  2. Mechuła Miłosz - Włocławek Furyon (punktów 2)
  3. Sadowski Dawid - Bytom (punktów 1)
  4. Marcinkowski Kacper - Staroźreby

          SZERMIERKA NA MIECZE - juniorzy mężczyźni kategoria ciężka:

  1. Tabaczyński Wiktor - Stare Miasto (punktów 3)
  2. Fronczak Filip - Staroźreby (punktów 2)
  3. Jaśkowiak Adam - Stare Miasto (punktów 1)
  4. Okonowski Florian - Ryki

   

          SZERMIERKA NA MIECZE - Gimnazjum mężczyźni kategoria lekka:
  1. Młody Jakub - Kazimierz Biskupi (punktów 3)
  2. Wardęcki Wiktor - Kazimierz Biskupi (punktów 2)
  3. Szczepański Łukasz - Bytom (punktów 1)

          SZERMIERKA NA MIECZE - Gimnazjum mężczyźni kategoria średnia:

  1. Nurkiewicz Damian - Kazimierz Biskupi (punktów 3)
  2. Gotowała Przemysław - Stare Miasto (punktów 2)
  3. Pastuszka Michał - Warszawa (punktów 1)
  4. Horzewski Szymon - Stare Miasto

                 

          RENRAKU-WAZA – kadeci kobiety:

  1. Witkowska Nadia - Staroźreby (punktów 3), 
  2. Kosko Eliza - Kutno (punktów 2)
  3. Ziemska Julia - Stare Miasto (punktów 1)
  4. Horzewska Sylwia - Stare Miasto      

          RENRAKU-WAZA – kadeci mężczyźni: 

  1. Kowalewski Adam - Staroźreby (punktów 3) 
  2. Matusiak Tobiasz - Staroźreby (punktów 2) 

 

          RENRAKU-WAZA – juniorzy kobiety:

  1. Łukawczyk Wiktoria - Kutno (punktów 3)
  2. Mizera Paulina - Bytom (punktów 2)
  3. Nowak Natalia – Krośniewice (punktów 1)
  4. Majcher Oliwia - Bytom
  5. Janczewska Julia - Staroźreby

 

          RENRAKU-WAZA – juniorzy mężczyźni:

  1. Pasikowski Konrad - Kutno (punktów 3) 
  2. Pastuszka Gabriel - Warszawa (punktów 2) 
  3. Kubat Tomasz - Bytom (punktów 1)
  4. Grzelak Piotr - Staroźreby
  5. Marcinkowski Norbert - Staroźreby
  6. Fronczak Filip - Staroźreby
  7. Tabaczyński Wiktor - Stare Miasto

 

          MAKIWARA-KUMITE – kadeci kobiety:

  1. Ziemska Julia - Stare Miasto (punktów 3)
  2. Nowak Zuzanna - Staroźreby (punktów 2)
  3. Goniwiecha Weronika - Bytom (punktów 1)
  4. Horzewska Sylwia - Stare Miasto

 

          MAKIWARA-KUMITE – kadeci mężczyźni:

  1. Rodak Paweł - Bytom (punktów 3)
  2. Arciński Konrad - Staroźreby (punktów 2)
  3. Grabowski Oliwier - Staroźreby (punków 1)
  4. Obałkowski Karol - Staroźreby
  5. Hrycz Juliusz - Warszawa
  6. Witulski Cyprian - Kutno

 

          MAKIWARA-KUMITE – juniorzy kobiety: 

  1. Mizera Paulina - Bytom (punktów 3) 
  2. Łukawczyk Wiktoria - Kutno (punktów 2) 
  3. Majcher Oliwia - Bytom (punktów 1)
  4. Nowak Natalia - Krośniewice
  5. Grzegorzewicz Daria - Krośniewice

 

          MAKIWARA-KUMITE – juniorzy mężczyźni:

  1. Sadowski Dawid - Bytom (punktów 3)
  2. Pasikowski Konrad - Kutno (punktów 2)
  3. Wiewiórowski Aleksander - Warszawa (punktów 1)
  4. Pastuszka Gabriel - Warszawa
  5. Marcinkowski Kacper - Staroźreby
  6. Kocięcki Kacper - Staroźreby
  7. Kubat Tomasz - Bytom
  8. Gołębiewski Kacper - Kutno
  9. Bielecki Witold - Kutno
  10. Jaśkowiak Adam - Stare Miasto

 

          MAKIWARA-KUMITE – Gimnazjum - kobiety: 

  1. Pszenna Zuzanna - Kutno (punktów 3) 

 

          MAKIWARA-KUMITE – Gimnazjum mężczyźni: 

  1. Pastuszka Michał - Warszawa (punktów 3) 
  2. Komorowski Michał - Piła/Wałcz (punktów 2)
  3. Olędzki Jakub - Piła/Wałcz (punktów 1)

 

          MAKIWARA-KUMITE – dorośli kobiety: 

  1. Szybińska Anna - Warszawa (punktów 3)
  2. Nowak Katarzyna - Staroźreby (punktów 2)

 

          MAKIWARA-KUMITE – dorośli mężczyźni:

  1. Muszyński Mikołaj - Warszawa (punktów 3)
  2. Szcześniak Hubert - Warszawa (punktów 2)
  3. Bogucki Tomasz - Ryki (punktów 1)
  4. Jelonek Jarosław - Braintree Anglia
  5. Szczerba Szymon - Braintree Anglia

 

          MAKIWARA-KUMITE – seniorzy mężczyźni: 

  1. Pepławski Bogdan - Staroźreby (punktów 3) 

         

          TOKUI-KATA – Gimnazjum mężczyźni: 

  1. Pastuszka Michał - Warszawa (punktów 3)

 

          TOKUI-KATA – Liceum mężczyźni: 

  1. Pepławski Michał - Staroźreby (punktów 3) 

         

          TOKUI-KATA – dorośli mężczyźni:

  1. Bieńkowski Sebastian - Warszawa (punktów 3)
  2. Szcześniak Hubert - Warszawa (punktów 2)
  3. Muszyński Mikołaj - Warszawa (punktów 1)

 

          TOKUI-KATA – mistrzowie kobiety: 

  1. Nolewajka Anna 1 dan - Bytom (punktów 3)

 

          TOKUI-KATA – mistrzowie mężczyźni:

  1. Wadelski Jarosław 6 dan - Stare Miasto (punktów 3) 
  2. Kowalski Mariusz 5 dan - Braintree Anglia (punktów 2)
  3. Marcinkowski Artur - Staroźreby (punktów 1)
  4. Patla Krzysztof 1 dan - Jaworzno


          KATA TSUNAMI INDYWIDUALNIE – Gimnazjum mężczyźni: 

  1. Kozakowski Adam - Piła/Wałcz (punktów 3)
  2. Rosalski Jakub - Piła/Wałcz (punktów 2)

 

          KATA TSUNAMI INDYWIDUALNIE – dorośli kobiety:

  1. Hołubowska Izabela - Piła/Wałcz (punktów 3)

  

          KATA TSUNAMI INDYWIDUALNIE – dorośli mężczyźni:

  1. Denisiuk Artur - Warszawa (punktów 3)
  2. Muszyński Mikołaj - Warszawa (punktów 2)
  3. Bieńkowski Sebastian - Warszawa (punktów 1)

 

          KATA TSUNAMI INDYWIDUALNIE – mistrzowie kobiety: 

  1. Nolewajka Anna 1 dan - Bytom (punktów 3)

 

          KATA TSUNAMI INDYWIDUALNIE – mistrzowie mężczyźni: 

  1. Wiewiórowski Arkadiusz 8 dan - Warszawa (punktów 3) 
  2. Gasek Krzysztof 5 dan - Warszawa (punktów 2)
  3. Marcinkowski Bogdan 1 dan – Staroźreby (punktów 1)
  4. Graff Sławomir 6 dan – Bolesławiec

 

          KATA TSUNAMI DRUŻYNOWO – Gimnazjum: 

  1. drużyna Piła/Wałcz w składzie:
           a) Hołubowska Izabela (punktów 3)
           b) Kozakowski Adam (punktów 3)
           c) Rosalski Jakub (punktów 3) 

 

          KATA TSUNAMI DRUŻYNOWO – Liceum: 

  1. drużyna Bytom w składzie:
           a) Nolewajka Anna (punktów 3)
           b) Sokołowska Agnieszka (punktów 3)
           c) Kluszczyk Grzegorz (punktów 3) 
  2. drużyna Olsztyn w składzie:
           a) Jankowski Jakub (punktów 2)
           b) Sławiński Michał (punktów 2)
           c) Wasilewski Dominik (punktów 2)

 

          KATA TSUNAMI DRUŻYNOWO – dorośli: 

  1. drużyna Warszawa w składzie:
           a) Szybińska Anna (punktów 3)
           b) Bieńkowski Sebastian (punktów 3)
           c) Muszyński Mikołaj (punktów 3) 

 

          KATA TSUNAMI DRUŻYNOWO – mistrzowie: 

  1. drużynaWarszawa w składzie:
           a) Gasek Krzysztof 5 dan (punktów 3)
           b) Denisiuk Artur 1 kyu (punktów 3)
           c) Wiewiórowski Mateusz 1 kyu (punktów 3) 

 

          YAKUSOKU-KUMITE – Gimnazjum: 

  1. drużyna Stare Miasto w składzie:
           a) Gotowała Przemysław (punktów 3)
           b) Horzewski Szymon (punktów 3) 
  2. drużyna Bytom w składzie:
           a) Mizera Paulina (punktów 2)
           b) Szczepańska Alicja (punktów 2)
  3. drużyna Pilawa w składzie:
           a) Górski Paweł (punktów 1)
           b) Zając Dominik (punktów 1)

 

          YAKUSOKU-KUMITE – Liceum: 

  1. drużyna Stare Miasto w składzie:
           a) Horzewski Szymon (punktów 3)
           b) Klimkowski Eryk (punktów 3)
  2. drużyna Bytom w składzie:
           a) Sokołowska Agnieszka (punktów 2)
           b) Kluszczyk Grzegorz (punktów 2)

 

          YAKUSOKU-KUMITE – dorośli: 

  1. drużyna Warszawa w składzie:
           a) Szybińska Anna (punktów 3)
           b) Muszyński Mikołaj (punktów 3) 
  2. drużyna Pilawa w składzie:
           a) Górski Jacek (punktów 2)
           b) Górski Paweł (punktów 2)

     

Konkurencje: POKAZY SPECJALNE

 

          POKAZ SPECJALNY INDYWIDUALNY KARATE SHOTOKAN - kategoria mistrzów:

  1. Jurczakowski Adam 3 dan - Piastów (punktów 3)

 

          POKAZ SPECJALNY ZESPOŁOWY VINH XUAN – kategoria mistrzów:

  1. drużyna Vinh Xuan Warszawa w składzie:
              a) Truong Anh Tuan 6 dan (punktów 3)
              b) Pham Quang Luc 5 dan (punktów 3)
  2. drużyna Vinh Xuan Warszawa w składzie:
              a) Nguyen Ngoc Tien 7 dan (punktów 2)
              b) Pham Quang Luc 5 dan (punktów 2)

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

  

   Klasyfikacja drużynowa ustalana jest poprzez zsumowanie punktów za zajęte przez reprezentantów danego ośrodka miejsca medalowe: za złoty medal – 3 punkty, za srebrny – 2 punkty, za brązowy – 1 punkt.

 

   W przypadku tej samej liczby punktów zwycięstwo przyznawane jest drużynie, która zdobyła więcej złotych medali.

 

Oto klasyfikacja drużynowa:

  1. Warszawa Honbu Dojo Karate Tsunami - punktów 71
  2. Bytom Karate Tsunami - punktów 57
  3. Staroźreby Karate Tsunami  – punktów 44
  4. Stare Miasto Karate Tsunami - punktów 36
  5. Piła/Wałcz Karate Tsunami - punktów 34
  6. Wilkowice (Akademia Mieszanych Sztuk Walki) - punktów 30
  7. Kazimierz Biskupi Karate Tsunami - punktów 24
  8. Kutno Karate Tsunami - punktów 20 (złotych medali 4, srebrnych 4)
  9. Włocławek Furyon Team - punktów 20 (złotych medali 4, srebrnych 2)
  10. Włocławek AMA (Academy Martial Arts) – punktów 11
  11. Vinh Xuan Warszawa/Hanoi - punktów 10
  12. Braintree Anglia Karate Tsunami - punktów 8
  13. Ryki Karate Tsunami - punktów 7
  14. ex aequo:
           a)  Olsztyn Karate Tsunami - punktów 6 (srebrnych medali 3) 
           b) Pilawa Karate Tsunami – punktów 6 (srebrnych medali 3)
  15. Krośniewice Karate Tsunami – punktów 4
  16. Piastów Polskie Zrzeszenie Jiu-jitsu i Karate Shotokan - punktów 3 
  17. Puławy Karate Tsunami – punktów 2
  18. Jaworzno Karate Tsunami - punktów 1
  19. Bolesławiec Karate Tsunami – punktów 0

 

   W związku z tym kierownicy trzech pierwszych drużyn otrzymają pamiątkowe puchary, a kierownicy wszystkich drużyn dyplomy. Zostaną one uroczyście wręczone na najbliższym szkoleniu Mistrzów Koordynatorów Wojewódzkich Karate Tsunami i innych instruktorów w Honbu Dojo w Warszawie.  

 

   Ponadto w Mistrzostwach uczestniczyli reprezentanci z następujących miejscowości:

  1. Galway, Irlandia 
  2. Hanoi, Wietnam
  3. Kraków
  4. Oslo, Norwegia
  5. Płock
  6. Poddębice

   Łącznie w Mistrzostwach uczestniczyli reprezentanci 26 ośrodków.    

 

   Wkrótce zamieszczone tu zostaną fotografie przedstawiające wręczenie wyróżnień (medali, dyplomów i pucharów) zwycięzcom w wybranych kategoriach.




Użyte tu fotografie i teksty należą do właściciela tej strony.
Kopiowanie lub wykorzystywanie jakichkolwiek fotografii
lub fragmentów tekstu bez pisemnej zgody właściciela strony jest zabronione.
Naruszenie tych praw w razie ujawnienia grozi odpowiedzialnością cywilną i karną.
Odwiedzin:
2477866
 realizacja: =weBZet=  telefon/phone: [48] 22 615-71-46 e-mail:ryszard.murat@gmail.com