Honbu Tsunami Renmei
-strona główna

Wyniki IX Otwartych Mistrzostw Polski Karate Tsunami - Warszawa 2014



Wyniki

IX Otwartych Mistrzostw Polski Karate Tsunami

Warszawa '2014

 Warszawa

Wielkie sukcesy organizatorów i startujących zawodników.
    

 

 

Na fotografii zwycięzcy

w Turnieju Specjalnym
K1 FULL-CONTACT.

 Karate Tsunami

WYNIKI:    

    

   Podajemy wyniki uzyskane w IX Otwartych Mistrzostwach Polski Karate Tsunami - Warszawa '2014 w poszczególnych konkurencjach oraz klasyfikację drużynową ośrodków. 

 

          K1 FULL-CONTACT – seniorzy mężczyźni podkategoria do 80 kg: 

  1. Butrykowski Piotr – AMA Włocławek (punktów 3)
  2. Wiewiórowski Mateusz – Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa (punktów 2)
  3. Kuba Damian – Karate Tsunami Puławy (punktów 1)
  4. Chruściel Wiktor – AMA Włocławek
  5. ex aequo:
           a) Bałatka Marcin -  Karate Tsunami Kutno,
           b) Fajkowski Emilian – Karate Tsunami Kutno 

 

          K1 FULL-CONTACT – seniorzy mężczyźni podkategoria powyżej 80 kg: 

  1. Lewandowski Patryk – AMA Włocławek (punktów 3)
  2. Mielczarek Łukasz - Karate Tsunami Staroźreby (punktów 2)

 

          K1 FULL-CONTACT – seniorzy kobiety:

  1. Szybińska Anna - Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa (punktów 3)
  2. Wrzesińska Patrycja – Karate Tsunami Piła - Wałcz (punktów 2)
  3. Jagieła Anna – Karate Tsunami Stare Miasto Konin (punktów 1)

 

          K1 FULL-CONTACT – mistrzowie podkategoria ciężka powyżej 80 kg:

  1. Patla Krzysztof 1 dan - Karate Tsunami Jaworzno (punktów 3)
  2. Błasiński Jacek 3 dan - Karate Tsunami Puławy (punktów 2)

 

          Turniej Specjalny K1 FULL-CONTACT - mistrzowie kategoria open:

  1. Łyjak Mariusz 1 dan – Karate Tsunami Lublin (punktów 3)
  2. Jarząb Krzysztof 2 dan – Karate Tsunami Koszalin (punktów 2)

 

          LIGHT-CONTACT – juniorzy kobiety:

  1. Pszenna Zuzanna - Karate Tsunami Kutno (punktów 3)
  2. Szczepańska Alicja – Karate Tsunami Bytom (punktów 2)

 

          LIGHT-CONTACT – juniorzy mężczyźni:

  1. Błasiński Tomasz - Karate Tsunami Puławy (punktów 3)
  2. Wójcik Piotr – Karate Tsunami Bytom (punktów 2)
  3. Kluszczyk Grzegorz – Karate Tsunami Bytom (punktów 1)
  4. ex aequo:
           a) Kuczyński Adam – AMA Włocławek,
           b) Wiewiórowski Korneliusz – Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa 

 

          LIGHT-CONTACT – juniorzy starsi kobiety:

  1. Paśka Ewelina - Łask (punktów 3)
  2. Walczak Weronika – Karate Tsunami Stare Miasto Konin (punktów 2)
  3. Urbaniak Martyna – Karate tsunami Stare Miasto Konin (punktów 1)

 

          LIGHT-CONTACT – juniorzy starsi mężczyźni:

  1. Gajda Dawid - Łask (punktów 3)
  2. Pacholczyk Adrian - Łask (punktów 2)
  3. Mirkiewicz Tomasz – AMA Włocławek (punktów 1)
  4. Chenc Igor – AMA Włocławek
  5. ex aequo:
           a) Adamczyk Jakub – Łask,
           b) Szczerbetka Piotr – Karate Tsunami Puławy 

 

          SUMO-GRAPPILNG - kadeci kobiety podkategoria lekka:

  1. Majcher Oliwia – Karate Tsunami Bytom (punktów 3)
  2. Nowak Zuzanna – Karate Tsunami Staroźreby (punktów 2)
  3. Grzelczyk Kinga – Karate Tsunami Stare Miasto Konin (punktów 1)
  4. Ziemska Julia - Karate Tsunami Stare Miasto Konin

 

          SUMO-GRAPPILNG - kadeci kobiety podkategoria ciężka:

  1. Cymerman Justyna – AMA Włocławek (punktów 3)
  2. Madeja Zuzanna - Łask (punktów 2)
  3. Jonczyk Gabriela  - Karate Tsunami Stare Miasto Konin (punktów 1)
  4. Brzęcka Oliwia – Karate Tsunami Stare Miasto Konin
  5. Horzewska Sylwia – Karate Tsunami Stare Miasto Konin

 

          SUMO-GRAPPILNG - kadeci mężczyźni podkategoria lekka:

  1. Derda Jakub – Karate Tsunami Stare Miasto Konin (punktów 3)
  2. Janczewski Makary – Karate Tsunami Staroźreby (punktów 2)
  3. Derda Kamil – Karate Tsunami Stare Miasto Konin (punktów 1)
  4. Janeczek Maciej – Łask
  5. ex aequo:
           a) Budziński Oskar – Karate Tsunami Stare Miasto Konin,
           b) Hoin Ksawery – Karate Tsunami Bytom,
           c) Maciejewski Marceli – Karate Tsunami Stare Miasto Konin,
           d) Matusiak Jan – Karate Tsunami Stare Miasto Konin,
           e) Pogorzelski Aron – Karate Tsunami Stare Miasto Konin 

 

          SUMO-GRAPPILNG – kadeci mężczyźni podkategoria ciężka:

  1. Gotowała Krzysztof – Karate Tsunami Stare Miasto Konin (punktów 3)
  2. Brzęcki Szymon – Karate Tsunami Stare Miasto Konin (punktów 2)
  3. Bobowiec Konrad – Karate Tsunami Bytom (punktów 1)
  4. Chałubiec Kacper – Karate Tsunami Bytom
  5. ex aequo:
           a) Kocięcki Kacper – Karate Tsunami Staroźreby,
           b) Korpalski Alan – Łask,
           c) Śmigielski Szymon – Karate Tsunami Stare Miasto Konina 

 

          SUMO-GRAPPILNG - juniorzy młodsi kobiety podkategoria lekka:

  1. Majtczak Wiktoria – Karate Tsunami Staroźreby (punktów 3)
  2. Dolatowska Małgorzata – AMA Włocławek (punktów 2)
  3. Chomicz Marta – AMA Włocławek (punktów 1)
  4. Jacolik Aleksandra – Karate Tsunami Stare Miasto Konin
  5. ex aequo:
           a) Cymerman Amelia – AMA Włocławek,
           b) Nowak Natalia – Karate Tsunami 

 

          SUMO-GRAPPILNG - juniorzy młodsi kobiety podkategoria ciężka:

  1. Mizera Paulina – Karate Tsunami Bytom  (punktów 3)
  2. Jędrzejaszek Laura – Karate Tsunami Stare Miasto Konin (punktów 2)
  3. Smelczyńska Wiktoria – Karate Tsunami Stare Miasto Konin (punktów 1)
  4. Błaszczyńska Kornelia – Karate Tsunami Stare Miasto Konin
  5. Przeradzka Emanuela – Karate Tsunami Staroźreby

 

          SUMO-GRAPPILNG - juniorzy młodsi mężczyźni podkategoria lekka:

  1. Wiewiórowski Aleksander - Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa (punktów 3)
  2. Piela Krystian – Karate Tsunami Kutno (punktów 2)
  3. Kaliszuk Oskar - Łask (punktów 1)
  4. Bielecki Witold – Karate Tsunami Kutno
  5. ex aequo:
           a) Grzelczyk Dominik – Karate Tsunami Stare Miasto Konin,
           b) Jaśkowiak Adam – Karate Tsunami Stare Miasto Konin,
           c) Jędrzejczak Igor – Łask,
           d) Sadowski Dawid – Karate Tsunami 
  6. ex aequo:
           a) Grzelak Piotr – Karate Tsunami Staroźreby,
           b) Kijewski Artur – Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa,
           c) Kołodziejczyk Szymon – Łask,
           d) Maciejewski Mateusz – Łask,
           e) Nowicki Michał – Karate Tsunami Kutno,
           f) Sitarz Maciej – AMA Włocławek,
           g) Skiba Mikołaj – Karate Tsunami 

 

          SUMO-GRAPPILNG – juniorzy młodsi mężczyźni podkategoria ciężka:

  1. Serwatko Jan – Pak hok Kung-fu Warszawa (punktów 3), 
  2. Komorowski Michał – Karate Tsunami Piła - Wałcz (punktów 2)
  3. Olędzki Jakub - Karate Tsunami Piła - Wałcz (punktów 1)
  4. Gotowała Przemysław – Karate Tsunami Stare Miasto Konin
  5. ex aequo:
           a) Ciesielski Dawid – AMA Włocławek,
           b) Janczak Wiktor – Łask,
           c) Komorowski Maciej – Karate Tsunami Piła – Wałcz,
           d) Król Adrian – Karate Tsunami Bytom,
           e) Ludwiczak Maciej – Karate Tsunami Kutno,
           f) Ludwiczak Wojciech – Karate Tsunami Kutno,
           g) Marcinkowski Norbert – Karate Tsunami Staroźreby,
           h) Obara Julian – Karate Tsunami Piła – Wałcz,
           i) Orzechowski Karol – Pak hok Kung-fu Warszawa,
           j) Szczepański Łukasz – Karate Tsunami 

 

          RENRAKU-WAZA – kadeci kobiety:

  1. ex aequo:
           a) Horzewska Sylwia - Karate Tsunami Stare Miasto Konin (punktów 3),
           b) Majcher Oliwia – Karate Tsunami Bytom (punktów 3)
  2. Brzęcka Oliwia - Karate Tsunami Stare Konin (punktów 2)
  3. Jonczyk Gabriela – Karate Tsunami Stare Miasto Konin (punktów 1)
  4. ex aequo:
           a) Grzelczyk Kinga – Karate Tsunami Stare Miasto Konin,
           b) Ziemska Julia – Karate Tsunami Stare Miasto Konin

 

          RENRAKU-WAZA – kadeci mężczyźni: 

  1. Pasikowski Konrad – Karate Tsunami Kutno (punktów 3) 
  2. Marcinkowski Kacper – Karate Tsunami Staroźreby (punktów 2) 
  3. Bobowiec Konrad – Karate Tsunami Bytom  (punktów 1)
  4. Kubat Tomasz – Karate Tsunami Bytom
  5. Fronczak Filip – Karate Tsunami Staroźreby
  6. Kopaczewski Mikołaj – Karate Tsunami Stare Miasto Konin
  7. Matusiak Jan – Karate Tsunami Stare Miasto Konin
  8. Maciejewski Marceli – Karate Tsunami Stare Miasto Konin

 

          RENRAKU-WAZA – juniorzy młodsi kobiety:

  1. Mizera Paulina – Karate Tsunami Bytom (punktów 3)
  2. Janczewska Julia – Karate Tsunami Staroźreby (punktów 2)
  3. Nowak Natalia – Karate Tsunami Krośniewice (punktów 1)
  4. Jacolik Aleksandra – Karate Tsunami Stare Miasto Konin
  5. Błaszczyńska Kornelia – Karate Tsunami Stare Miasto Konin

 

          RENRAKU-WAZA – juniorzy młodsi mężczyźni:

  1. Marcinkowski Norbert – Karate Tsunami Staroźreby (punktów 3) 
  2. Pastuszka Gabriel - Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa (punktów 2) 
  3. Grzelak Piotr – Karate Tsunami Staroźreby (punktów 1)
  4. Nowicki Michał – Karate Tsunami Kutno
  5. Szczepański Łukasz – Karate Tsunami Bytom
  6. ex aequo: 
           a) Bartoszewski Mateusz – Karate Tsunami Pilawa,
           b) Kozakowski Adam – Karate Tsunami Piła - Wałcz
  7. ex aequo:
           a) Grzelczyk Dominik – Karate Tsunami Stare Miasto Konin,
           b) Skiba Mikołaj – Karate Tsunami Bytom
  8. Sadowski Dawid – Karate Tsunami Bytom
  9. Kijewski Artur – Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa

 

          MAKIWARA-KUMITE – kadeci mężczyźni:

  1. Pasikowski Konrad – Karate Tsunami Kutno (punktów 3)
  2. Bobowiec Konrad – Karate Tsunami Bytom (punktów 2)
  3. Kubat Tomasz – Karate Tsunami Bytom (punktów 1)
  4. Marcinkowski Kacper – Karate Tsunami Staroźreby
  5. Grabowski Oliwier – Karate Tsunami Staroźreby
  6. Hoin Ksawery – Karate Tsunami Bytom
  7. Chałubiec Kacper – Karate Tsunami Bytom
  8. Derda Jakub – Karate Tsunami Stare Miasto Konin
  9. Maciejewski Marceli – Karate Tsunami Stare Miasto Konin
  10. Budziński Oskar – Karate Tsunami Stare Miasto Konin
  11. Bartoszewski Michał – Karate Tsunami Pilawa
  12. Derda Kamil – Karate Tsunami Stare Miasto Konin
  13. Kocięcki Kacper – Karate Tsunami Staroźreby
  14. Kopaczewski Mikołaj – Karate Tsunami Stare Miasto Konin
  15. Matusiak Jan – Karate Tsunami Stare Miasto Konin
  16. Kowalewski Adam – Karate Tsunami Staroźreby
  17. Gotowała Krzysztof – Karate Tsunami Stare Miasto Konin
  18. Brzęcki Szymon – Karate Tsunami Stare Miasto Konin

 

          MAKIWARA-KUMITE – kadeci kobiety:

  1. Majcher Oliwia – Karate Tsunami Bytom (punktów 3)
  2. Ziemska Julia – Karate Tsunami Stare Miasto Konin (punktów 2)
  3. Horzewska Sylwia – Karate Tsunami Stare Miasto Konin (punków 1)
  4. Brzęcka Oliwia – Karate Tsunami Stare Miasto Konin
  5. Nowak Zuzanna – Karate Tsunami Staroźreby
  6. Jonczyk Gabriela – Karate Tsunami Stare Miasto Konin
  7. Grzelczyk Kinga – Karate Tsunami Stare Miasto Konin

 

          MAKIWARA-KUMITE – juniorzy młodsi mężczyźni: 

  1. Pastuszka Gabriel – Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa (punktów 3) 
  2. Dymowski Jakub - Pak hok Kung-fu Warszawa (punktów 2) 
  3. Zieliński Michał - Pak hok Kung-fu Warszawa (punktów 1)
  4. Król Adrian - Karate Tsunami Bytom
  5. Kijewski Artur – Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa
  6. Ględała Hubert – Pak hok Kung-fu Warszawa
  7. Nowicki Michał – Karate Tsunami Kutno
  8. Sadowski Dawid – Karate Tsunami Bytom
  9. Skiba Mikołaj – Karate Tsunami Bytom
  10. Anuszewski Aleksander – Pak hok Kung-fu Warszawa
  11. Grzelczyk Dominik – Karate Tsunami Stare Miasto Konin
  12. Gotowała Przemysław – Karate Tsunami Stare Miasto Konin
  13. Bielecki Witold – Karate Tsunami Kutno
  14. Jaśkowiak Adam – Karate Tsunami Stare Miasto Konin
  15. Komorowski Michał – Karate Tsunami Piła - Wałcz

 

          MAKIWARA-KUMITE – juniorzy młodsi kobiety:

  1. Mizera Paulina – Karate Tsunami Bytom (punktów 3)
  2. Łukawczyk Wiktoria – Karate Tsunami Kutno (punktów 2)
  3. Rychel Matylda – Pak hok Kung-fu Warszawa (punktów 1)
  4. Przeradzka Emanuela – Karate Tsunami Staroźreby
  5. Eizenchart Wiktoria – Karate Tsunami Kutno
  6. Jacolik Aleksandra – Karate Tsunami Stare Miasto Konin
  7. Smelczyńska Wiktoria – Karate Tsunami Stare Miasto Konin
  8. Serwatko Martyna – Pak hok Kung-fu Warszawa
  9. Jędrzejaszek Laura – Karate Tsunami Stare Miasto Konin
  10. Błaszczyńska Kornelia – Karate Tsunami Stare Miasto Konin

 

          MAKIWARA-KUMITE – juniorzy mężczyźni: 

  1. Ogiński Piotr - Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa (punktów 3) 
  2. Pastuszka Michał – Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa (punktów 2) 
  3. Wójcik Piotr – Karate Tsunami Bytom (punktów 1)
  4. Rosalski Jakub – Karate Tsunami Piła – Wałcz
  5. Wójcik Piotr – Karate Tsunami Bytom
  6. Błasiński Tomasz – Karate Tsunami Puławy
  7. Ludwiczak Maciej – Karate Tsunami Kutno
  8. Horzewski Szymon – Karate Tsunami Stare Miasto Konin

 

          MAKIWARA-KUMITE – juniorzy kobiety: 

  1. Pszenna Zuzanna - Karate Tsunami Kutno (punktów 3) 
  2. Chomicz Wiktoria – AMA Włocławek (punktów 2)

 

          MAKIWARA-KUMITE – juniorzy starsi mężczyźni: 

  1. Bielas Adam - Karate Tsunami Piła - Wałcz (punktów 3)
  2. Szczerbetka Piotr – Karate Tsunami Puławy (punktów 2)

 

          MAKIWARA-KUMITE – juniorzy starsi mężczyźni Pak hok Kung-fu Warszawa:

  1. Masalski Mateusz – Pak hok Kung-fu Warszawa (punktów 3)
  2. Olejarz Wojciech – Pak hok Kung-fu Warszawa (punktów 2)
  3. Onisk Krystian – Pak hok Kung-fu Warszawa (punktów 1)
  4. Łapiński Piotr – Pak hok Kung-fu Warszawa

 

          MAKIWARA-KUMITE – juniorzy starsi kobiety:

  1. Kulikowska Marta - Pak hok Kung-fu Warszawa (punktów 3)

 

          MAKIWARA-KUMITE – seniorzy mężczyźni: 

  1. Nikodem Jakub - Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa (punktów 3) 
  2. Muszyński Mikołaj - Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa (punktów 2) 
  3. Ogiński Janusz - Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa (punktów 1) 
  4. Olewski Patryk - Karate Tsunami Staroźreby 
  5. Sobczak Michał - Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa 
  6. Raźny Krzysztof – Karate Tsunami Piła – Wałcz
  7. Herncisz Krystian -  Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa

 

          MAKIWARA-KUMITE – seniorzy kobiety: 

  1. Szybińska Anna - Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa (punktów 3)
  2. Nowak Katarzyna – Karate Tsunami Krośniewice (punktów 2)
  3. Olewska-Majtczak Renata – Karate Tsunami Staroźreby (punktów 1)
  4. Jagieło Anna – Karate Tsunami Stare Miasto Konin

 

          MAKIWARA-KUMITE – seniorzy starsi mężczyźni: 

  1. Pepławski Bogdan – Karate Tsunami Staroźreby (punktów 3)

 

          MAKIWARA-KUMITE – mistrzowie: 

  1. Marcin Lam Son Nguyen Tien 6 dan – Van Truong Vo Quan (punktów 3)
  2. Błasiński Jacek 3 dan - Karate Tsunami Puławy (punktów 2) 
  3. Jarząb Krzysztof 2 dan - Karate Tsunami Koszalin (punktów 1)
  4. Nguyen Viet Ha 8 dan – Van Truong Vo Quan
  5. Tran Anh Vu Filip 6 dan – Van Trung Vo Quan
  6. Patla Krzysztof 1 dan – Karate Tsunami Jaworzno

 

          TOKUI-KATA – juniorzy kobiety: 

  1. Szczepańska Alicja – Karate Tsunami Bytom (punktów 3)

 

          TOKUI-KATA – juniorzy mężczyźni: 

  1. Ogiński Piotr - Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa (punktów 3) 
  2. Pastuszka Michał - Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa (punktów 2)

 

          TOKUI-KATA – juniorzy starsi mężczyźni: 

  1. Pepławski Michał – Karate Tsunami Staroźreby (punktów 3)

 

          TOKUI-KATA – seniorzy mężczyźni:

  1. Sobczak Michał - Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa (punktów 3)
  2. Herncisz Krystian - Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa (punktów 2)
  3. Nikodem Jakub – Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa (punktów 1)
  4. Ogiński Janusz – Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa
  5. Muszyński Mikołaj – Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa

 

          TOKUI-KATA – seniorzy kobiety: 

  1. Sobczak Barbara - Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa (punktów 3)

 

          TOKUI-KATA – mistrzowie:

  1. Marcinkowski Artur 1 dan dan - Karate Tsunami Staroźreby (punktów 3) 
  2. Gasek Krzysztof 5 dan – Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa (punktów 2)
  3. Patla Krzysztof 1 dan - Karate Tsunami Jaworzno (punktów 1)
  4. Graff Sławomir 6 dan – Karate Tsunami Bolesławiec
  5. Jarząb Krzysztof 2 dan – Karate Tsunami Koszalin
  6. Błasiński Jacek 3 dan – Karate Tsunami Puławy


          KATA TSUNAMI INDYWIDUALNIE – juniorzy kobiety: 

  1. Szczepańska Alicja – Karate Tsunami Bytom (punktów 3)

 

          KATA TSUNAMI INDYWIDUALNIE – juniorzy starsi kobiety:

  1. Hołubowska Izabela - Karate Tsunami Piła - Wałcz (punktów 3)

 

          KATA TSUNAMI INDYWIDUALNIE – juniorzy starsi mężczyźni:

  1. Fajkowski Emilian - Karate Tsunami Kutno (punktów 3)
  2. Wasilewski Dominik – Karate Tsunami Olsztyn (punktów 2)

 

          KATA TSUNAMI INDYWIDUALNIE – seniorzy mężczyźni: 

  1. Wiewiórowski Mateusz - Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa (punktów 3)

 

          KATA TSUNAMI INDYWIDUALNIE – mistrzowie: 

  1. Wiewiórowski Arkadiusz 8 dan - Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa (punktów 3) 
  2. Gasek Krzysztof 5 dan - Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa (punktów 2)
  3. Marcinkowski Bogdan 1 dan – Karate Tsunami Staroźreby (punktów 1)
  4. Graff Sławomir 6 dan – Karate Tsunami Bolesławiec

 

          KATA TSUNAMI DRUŻYNOWO – juniorzy: 

  1. drużyna Honbu Dojo Karate Tsunami w składzie:
           a) Ogiński Piotr (punktów 3)
           b) Pastuszka Gabriel (punktów 3)
           c) Pastuszka Michał (punktów 3) 
  2. drużyna Karate Tsunami Piła – Wałcz w składzie:
           a) Bielas Adam (punktów 2)
           b) Kozakowski Adam(punktów 2)
           c) Rosalski Jakub (punktów 2) 
  3. drużyna Karate Tsunami Bytom w składzie:
           a) Kluszczyk Grzegorz (punktów 1)
           b) Szczepańska Alicja (punktów 1)
           c) Wójcik Piotr (punktów 1)

 

          KATA TSUNAMI DRUŻYNOWO – juniorzy starsi: 

  1. drużyna Karate Tsunami Piła – Wałcz w składzie:
           a) Bukowska Hanna (punktów 3)
           b) Hołubowska Izabela (punktów 3)
           c) Wrzesińska Patrycja (punktów 3) 
  2. drużyna Karate Tsunami Olsztyn w składzie:
           a) Jankowski Jakub (punktów 2)
           b) Sławiński Michał (punktów 2)
           c) Wasilewski Dominik (punktów 2)

 

          KATA TSUNAMI DRUŻYNOWO – seniorzy: 

  1. drużyna Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa w składzie:
           a) Bieńkowski Sebastian (punktów 3)
           b) Muszyński Mikołaj (punktów 3)
           c) Szybińska Anna (punktów 3) 
  2. drużyna mieszana Karate Tsunami w składzie:
           a) Ogiński Piotr – Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa (punktów 2)
           b) Ogińska Janusz – Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa (punktów 2)
           c) Jarząb Krzysztof – Karate Tsunami Koszalin (punktów 2)

 

          KATA TSUNAMI DRUŻYNOWO – mistrzowie: 

  1. drużyna Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa w składzie:
           a) Wiewiórowski Arkadiusz 8 dan (punktów 3)
           b) Gasek Krzysztof 5 dan (punktów 3)
           c) Wiewiórowski Mateusz 2 kyu (punktów 3) 
  2. drużyna Karate Tsunami Staroźreby w składzie:
           a) Marcinkowski Artur 1 dan (punktów 2)
           b) Marcinkowski Bogdan 1 dan (punktów 2)
           c) Pepławski Michał 9 kyu (punktów 2)

 

          YAKUSOKU-KUMITE – juniorzy: 

  1. drużyna Karate Tsunami Pilawa w składzie:
           a) Górski Paweł (punktów 3)
           b) Zając Dominik (punktów 3) 
  2. drużyna Karate Tsunami Konin Stare Miasto w składzie:
           a) Gotowała Przemysław (punktów 2)
           b) Horzewski Szymon (punktów 2)

 

          YAKUSOKU-KUMITE – juniorzy starsi: 

  1. drużyna Karate Tsunami Konin Stare Miasto w składzie:
           a) Urbaniak Martyna (punktów 3)
           b) Walczak Weronika (punktów 3)

 

          YAKUSOKU-KUMITE – seniorzy: 

  1. drużyna Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa w składzie:
           a) Muszyński Mikołaj (punktów 3)
           b) Nikodem Jakub (punktów 3) 
  2. drużyna Karate Tsunami Pilawa w składzie:
           a) Broniszewski Mateusz (punktów 2)
           b) Wysokiński Karol (punktów 2)

 

          YAKUSOKU-KUMITE – mistrzowie: 

  1. drużyna Karate Tsunami Bytom w składzie:
           a) Kaczmar Andrzej 7 dan (punktów 3)
           b) Nolewajka Anna 1 dan (punktów 3)    
  2. drużyna mieszana Karate Tsunami w składzie:
           a) Jarząb Krzysztof 2 dan - Koszalin (punktów 2)
           b) Patla Krzysztof 1 dan - Jaworzno (punktów 2)

     

Konkurencje: POKAZY SPECJALNE

 

          POKAZ SPECJALNY ZESPOŁOWY JIU-JITSU – mistrzowie:

  1. drużyna Unii Jiu-jitsu w Polsce w składzie:
           a) Puczyński Bogdan 10 dan (punktów 3)
           b) Brzozowski Przemysław 2 dan (punktów 3)
           c) Pruszyński Daniel 1 dan (punktów 3)

 

          POKAZ SPECJALNY VINH XUAN INDYWIDUALNIE – mistrzowie:

  1. Ryszard Polubiec (punktów 3)
  2. Hoang Thi Thu (punktów 2)
  3. Tran Thanh Hoai 5 dan (punktów 1)
  4. Pham Quang Luc 5 dan

 

          POKAZ SPECJALNY ZESPOŁOWY VINH XUAN – juniorzy:

  1. drużyna Vinh Xuan Warszawa w składzie:
              a) Nguyen Tuan Anh (punktów 3)
              b) Ngo Minh Do Dawid (punktów 3)

 

          POKAZ SPECJALNY VINH XUAN ZESPOŁOWO – seniorzy: 

  1. drużyna Vinh Xuan Warszawa w składzie:
              a) Nguyen Van Luan (punktów 3)
              b) Nguyen Phung Thang (punktów 3)
              c) Nguyen Cong Danh (punktów 3)
              d) Hoang Thi Thu (punktów 3)
              e) Can Duc Chuyen (punktów 3)
              f) Vu Hieu Viet (punktów 3)

 

          POKAZ SPECJALNY VINH XUAN ZESPOŁOWO – mistrzowie: 

  1. drużyna Vinh Xuan Warszawa w składzie:
              a) Nguyen Thanh Tung 3 dan (punktów 3)
              b) Mai Xuan Hoa 3 dan (punktów 3)

 

          POKAZ SPECJALNY VAN TRUONG VO QUAN INDYWID UALNIE – juniorzy:

  1. Vu Duy Duc (punktów 3)
  2. To Duc Tung Alex (punktów 2)
  3. Tran Long Kevin (punktów 1)

 

          POKAZ SPECJALNY VAN TRUONG VO QUAN INDYWIDUALNIE – mistrzowie:

  1. Tran Anh Vu Filip 6 dan (punktów 3)
  2. Nguyen Van Thang 6 dan (punktów 2)
  3. Marcin Lam Son Nguyen Tien 6 dan (punktów 1)
  4. Nguyen Viet Ha 8 dan
  5. ex aequo:
           a) Duong Xuan Manh 7 dan,
           b) Hoang Viet Phuong 7 dan
  6. Duong Michał 6 dan

 

          POKAZ SPECJALNY VAN TRUONG VO QUAN ZESPOŁOWO – juniorzy:

  1. drużyna Van Truong Vo Quan w składzie:
           a) Le Ha Bao Trung (punktów 3),
           b) Vu Duy Duc (punktów 3)
  2. drużyna Van Truong Vo Quan w składzie:
           a) To Duc Tung Alex (punktów 2),
           b) Tran Long Kevin (punktów 2)
  3. drużyna Van Truong Vo Quan w składzie:
           a) Bui Phi Long (punktów 1),
           b) Nguyen Manh Anh Khoa (punktów 1)

 

          POKAZ SPECJALNY VAN TRUONG VO QUAN ZESPOŁOWO – mistrzowie:

  1. drużyna Van Truong Vo Quan w składzie:
           a) Duong Michał 6 dan (punktów 3),
           b) Hoang Viet Phuong 7 dan (punktów 3)
  2. drużyna Van Truong Vo Quan w składzie:
           a) Vuong Sy Hanh 3 dan (punktów 2),
           b) Nguyen Hong Khanh 2 dan (punktów 2)
  3. drużyna Van Truong Vo Quan w składzie:
           a) To Nhu Hoa  2 dan (punktów 1),
           b) Nguyen Anh Tuan 4 dan (punktów 1)

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

  

   Klasyfikacja drużynowa ustalana jest poprzez zsumowanie punktów za zajęte przez reprezentantów danego ośrodka miejsca medalowe: za złoty medal – 3 punkty, za srebrny – 2 punkty, za brązowy – 1 punkt.

 

   W przypadku tej samej liczby punktów zwycięstwo przyznawane jest drużynie, która zdobyła więcej złotych medali.

 

Oto klasyfikacja drużynowa:

  1. Honbu Dojo Karate Tsunami Warszawa - punktów 88
  2. Karate Tsunami Bytom - punktów 44
  3. Karate Tsunami Stare Miasto Konin - punktów 37
  4. Karate Tsunami Staroźreby – punktów 34
  5. Karate Tsunami Piła - Wałcz - punktów 26
  6. Karate Tsunami Kutno - punktów 18
  7. Pak hok Kung-fu Warszawa - punktów 16
  8. AMA (Academy Martial Arts) Włocławek – punktów 15
  9. Łask (Łaskie Bractwo Thratlonu Sztuk Walki) – punktów 11
  10. Karate Tsunami Pilawa – punktów 10 (złotych medali 2)
  11. Karate Tsunami Puławy – punktów 10 (złotych medali 1)
  12. Karate Tsunami Olsztyn - punktów 8
  13. Karate Tsunami Koszalin - punktów 7
  14. Karate Tsunami Jaworzno - punktów 6
  15. ex aequo:
           a) Karate Tsunami Lublin – punktów 3 (złotych medali 1),
           b) Van Truong Vo Quan Warszawa – punktów 3 (złotych medali 1)
  16. Karate Tsunami Krośniewice – punktów 3 (złotych medali 0)
  17. Karate Tsunami Bolesławiec – punktów 0

 

   W związku z tym kierownicy trzech pierwszych drużyn otrzymają pamiątkowe puchary, a także medale i dyplomy. Zostaną one wręczone na najbliższym szkoleniu Mistrzów Koordynatorów Wojewódzkich Karate Tsunami i innych instruktorów w Honbu Dojo w Warszawie.  


KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
w konkurencjach POKAZY SPECJALNE

 

   Odrębnie ustalana jest klasyfikacja drużynowa w konkurencjach POKAZY SPECJALNE indywidualnie i zespołowo, w których startować mogą przedstawiciele innych stylów niż Karate Tsunami.


   Klasyfikacja ta ustalana jest identycznie, poprzez zsumowanie punktów za zajęte przez reprezentantów danego ośrodka miejsca medalowe: za złoty medal – 3 punkty, za srebrny – 2 punkty, za brązowy – 1 punkt.

 

Oto klasyfikacja drużynowa:

  1. Vinh Xuan Warszawa - punktów 36 (złotych medali 11)
  2. Van Truong Vo Quan Warszawa – punktów 36 (złotych medali 6)
  3. Unia Jiu-jitsu w Polsce – punktów 9

 

   Ponadto w Mistrzostwach uczestniczyli reprezentanci z następujących ośrodków - miejscowości:

  1. Biała Podlaska
  2. Hanoi, Wietnam
  3. Płock

 

   Łącznie w Mistrzostwach uczestniczyli reprezentanci 23 ośrodków.    




Użyte tu fotografie i teksty należą do właściciela tej strony.
Kopiowanie lub wykorzystywanie jakichkolwiek fotografii
lub fragmentów tekstu bez pisemnej zgody właściciela strony jest zabronione.
Naruszenie tych praw w razie ujawnienia grozi odpowiedzialnością cywilną i karną.
Odwiedzin:
2406485
 realizacja: =weBZet=  telefon/phone: [48] 22 615-71-46 e-mail:ryszard.murat@gmail.com