Honbu Tsunami Renmei
-strona główna

Wykaz Licencji Kwalifikowanego Sportowca


WYKAZ LICENCJI

Kwalifikowanego Sportowca

Polskiej Federacji Dalekowschodnich Sztuk i Sportów Walki 

   
 Warszawa  Federacja

    

W tym dziale publikowany jest    

  WYKAZ LICENCJI 

         Kwalifikowanego Sportowca            

    Polskiej Federacji Dalekowschodnich  

      Sztuk i Sportów Walki     

 Warszawa

   Licencja ta jest zgodna z przepisami ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (z późn. zmianami; tekst jednolity: Dz. U. Z 2017 roku, poz. 1463) oraz Regulaminu Przyznawania Licencji Polskiej Federacji Dalekowschodnich Sztuk i Sportów Walki, a także z przepisami prawa Unii Europejskiej i wydawana na ich podstawie. 

   Licencję Kwalifikowanego Sportowca otrzymać może:
  1. działacz i instruktor każdej organizacji (sekcji, klubu lub zrzeszenia stylowego) zrzeszonej w naszej Federacji,
  2. każda osoba ćwicząca (bez względu na wiek, nawet najmłodsi) w wymienionych organizacjach, 
  3. każda osoba ćwicząca sztuki i sporty walki indywidualnie (nie zrzeszona w jednej z wymienionych organizacji).
   Dokument potwierdzający Licencję ma charakter legitymacji, ale o formacie dość dużym: 21x15 cm, w okładkach sztywnych w barwie niebieskiej ze złoconymi napisami LICENCJA KWALIFIKOWANEGO SPORTOWCA, a wygląd elegancki i prestiżowy, jak na sztuki i sporty walki przystało. 

   Licencja potwierdza najważniejsze kwestie natury formalnej:
  • przynależność posiadacza do Federacji;
  • przynależność do określonej organizacji (sekcji, klubu lub zrzeszenia stylowego);
  • posiadany stopień (dan lub kyu);
  • że jest to licencja kwalifikowanego sportowca;
  • że jej posiadacz uprawia sport kwalifikowany z dziedziny: sztuki i sporty walki, to znaczy nie rekreacyjnie i amatorsko, lecz z zamiarem zdobycia najwyższych możliwych kwalifikacji sportowych w tej dziedzinie w postaci umiejętności mistrzowskich;
  • że jest uprawniony do udziału we współzawodnictwie sportowym w tej dziedzinie, a zwłaszcza w najwyższych rangą zawodach krajowych w sztukach i sportach walki pod nazwą: Otwarte Mistrzostwa Polski Karate Tsunami w charakterze zawodnika, kierownika drużyny, opiekuna zawodników lub sędziego; 
  • że z chwilą otrzymania niniejszej Licencji zawodnik startujący w najwyższych rangą zawodach krajowych w sztukach i sportach walki pod nazwą: Otwarte Mistrzostwa Polski Karate Tsunami staje się członkiem Kadry Narodowej Polskiej Federacji Dalekowschodnich Sztuk i Sportów Walki w konkurencjach rozgrywanych na tych zawodach.

   Koszt Licencji jest standardowy i wzorowany na innych organizacjach sportowych. Wynosi 100 zł na rok. 


   Licencja (jak we wszystkich organizacjach) ważna jest przez okres jednego roku (od dnia jej wydania).

 

   Po roku Licencję trzeba odnawiać na rok następny – w ten sam sposób.

 

   W celu uzyskania tej Licencji należy: 

  1. być członkiem Federacji;
  2. złożyć wniosek o przyznanie Licencji (odrębny dla osoby pełnoletniej i niepełnoletniej);
  3. dokonać opłaty licencyjnej na konto Federacji zgodnie z obowiązującym cennikiem (100 zł na rok).

 

   Lista członków Polskiej Federacji Dalekowschodnich Sztuk i Sportów Walki znajduje się na internetowej stronie www.federacjasztukwalki.pl w dziale: WYKAZ CZŁONKÓW INDYWIDUALNYCH.  

 

   Kolejne osoby, którym przyznawana będzie LICENCJA KWALIFIKOWANEGO SPORTOWCA Polskiej Federacji Dalekowschodnich Sztuk i Sportów Walki, dopisywane będą do niniejszego wykazu na bieżąco. 

 

 

WYKAZ LICENCJI

  Kwalifikowanego Sportowca 

Polskiej Federacji Dalekowschodnich Sztuk i Sportów Walki

(w kolejności alfabetycznej nazwisk z datą przyznania licencji)  

 

  1. Bargiel Andrzej - Bestwina, woj. śląskie (Systema Self Defence Polska) data przyznania Licencji: 23 marca 2021 roku
  2. Buczek Magdalena - Kaniów, woj. śląskie (Systema Self Defence Polska) data przyznania Licencji: 7 kwietnia 2021 roku
  3. Chwiałkowski Łukasz 2 dan - Solec Kujawski, woj. kujawsko-pomorskie (Szkoła Dalekowschodnich Sztuk Walki Solec Kujawski) data przyznania Licencji: 11 marca 2021 roku
  4. Filipek Krystian 2 dan - Ryki, woj. lubelskie (Polska Federacja Karate Tsunami) data przyznania Licencji: 15 lutego 2021 roku
  5. Góra Nikodem - Mrocza, woj. kujawsko-pomorskie (Szkoła Walki Raion) data przyznania Licencji: 28 maja 2021 roku
  6. Grochowski Marcin 1 kyu - Brenna, woj. śląskie (Polska Federacja Karate Tsunami) data przyznania Licencji: 1 marca 2021 roku
  7. Gruszka Dawid 3 dan - Kaniów, woj. śląskie (Systema Self Defence Polska) data przyznania Licencji: 22 marca 2021 roku
  8. Jabłoński Daniel 3 dan - Solec Kujawski, woj. kujawsko-pomorskie (Szkoła Dalekowschodnich Sztuk Walki Solec Kujawski) data przyznania Licencji: 11 marca 2021 roku
  9. Jaros Norbert - Warszawa, woj. mazowieckie (Stowarzyszenie Systema Self Defence) data przyznania Licencji: 23 kwietnia 2021 roku
  10. Jarczyński Krzysztof - Słupsk, woj. pomorskie (Koło Sportów Walki i Samoobrony Krzysztof Jarczyński) data przyznania Licencji: 16 marca 2021 roku
  11. Jurczakowska Agnieszka 3 dan - Piastów, woj. mazowieckie (Polskie Zrzeszenie Ju-jitsu i Karate Shotokan) data przyznania Licencji: 26 lutego 2021 roku
  12. Jurczakowski Adam 7 dan - Piastów, woj. mazowieckie (Polskie Zrzeszenie Ju-jitsu i Karate Shotokan) data przyznania Licencji: 26 lutego 2021 roku
  13. Kowalczyk Marcin - Bestwina, woj. śląskie (Systema Self Defence Polska) data przyznania Licencji: 7 kwietnia 2021 roku
  14. Kozak Marzena - Kaniów, woj. śląskie (Systema Self Defence Polska) data przyznania Licencji: 23 marca 2021 roku
  15. Królikowski Paweł - Zielonka, woj. mazowieckie (Stowarzyszenie Systema Self Defence) data przyznania Licencji: 23 kwietnia 2021 roku
  16. Kubiak Krzysztof 17 kyu - Krośniewice, woj. łódzkie (Polska Federacja Karate Tsunami) data przyznania Licencji: 21 marca 2021 roku
  17. Lubaś Bartłomiej 1 dan - Mielec, woj. podkarpackie (Polska Federacja Karate Tsunami) data przyznania Licencji: 15 lutego 2021 roku
  18. Młynarek Piotr - Występ, woj. kujawsko-pomorskie (Szkoła Walki Raion) data przyznania Licencji: 28 maja 2021 roku
  19. Młynarek Szymon - Występ, woj. kujawsko-pomorskie (Szkoła Walki Raion) data przyznania Licencji: 28 maja 2021 roku
  20. Murat Ryszard 10 dan - Warszawa, woj. mazowieckie (Polska Federacja Karate Tsunami) data przyznania Licencji: 15 lutego 2021 roku
  21. Nowak Waldemar 3 dan - Krośniewice, woj. łódzkie (Polska Federacja Karate Tsunami) data przyznania Licencji: 21 marca 2021 roku
  22. Organiak Ludwik 4 dan - Solec Kujawski, woj. kujawsko-pomorskie (Szkoła Dalekowschodnich Sztuk Walki Solec Kujawski) data przyznania Licencji: 11 marca 2021 roku
  23. Orzeł Tomasz - Kaniów, woj. śląskie (Systema Self Defence Polska) data przyznania Licencji: 22 marca 2021 roku
  24. Piątek Rafał - Czechowice-Dziedzice, woj. śląskie (Systema Self Defence Polska) data przyznania Licencji: 7 kwietnia 2021 roku
  25. Puczyński Bogdan 10 dan - Skierniewice, woj. mazowieckie (Polska Unia Ju-jitsu i Szermierki) data przyznania Licencji: 20 lutego 2021 roku
  26. Rak Damian - Bielsko-Biała, woj. śląskie (Systema Self Defence Polska) data przyznania Licencji: 7 kwietnia 2021 roku
  27. Rębecki Paweł 7 kyu - Warszawa, woj. mazowieckie (Polska Federacja Karate Tsunami) data przyznania Licencji: 10 marca 2021 roku
  28. Rybska Marta 12 kyu - Grodno, woj. łódzkie (Polska Federacja Karate Tsunami) data przyznania Licencji: 21 marca 2021 roku
  29. Seredyński Łukasz - Zabrzeg, woj. śląskie (Systema Self Defence Polska) data przyznania Licencji: 23 marca 2021 roku
  30. Seredyński Rafał - Zabrzeg, woj. śląskie (Systema Self Defence Polska) data przyznania Licencji: 7 kwietnia 2021 roku
  31. Słomkowski Rafał 8 dan - Małe Rudy, woj. kujawsko-pomorskie (Szkoła Walki Raion) data przyznania Licencji: 15 lutego 2021 roku
  32. Słupecki Marek 3 kyu - Lubostroń, woj. kujawsko-pomorskie (Szkoła Walki Raion) data przyznania Licencji: 1 marca 2021 roku
  33. Szczurowski Łukasz 1 dan - Warszawa, woj. mazowieckie (Stowarzyszenie Systema Self Defence) data przyznania Licencji: 23 kwietnia 2021 roku
  34. Szopiera Malwina 2 dan - Ślesin, woj. wielkopolskie (Szkoła Walki Raion) data przyznania Licencji: 15 lutego 2021 roku
  35. Szrajda Krzysztof - Słupsk, woj. pomorskie (Koło Sportów Walki i Samoobrony Krzysztof Jarczyński) data przyznania Licencji: 26 marca 2021 roku
  36. Tkacz Sławomir 2 dan - Warszawa, woj. mazowieckie (Polskie Zrzeszenie Ju-jitsu i Karate Shotokan) data przyznania Licencji: 10 marca 2021 roku
  37. Waszkiewicz Stanisław - Wymysłów, woj. łódzkie (Polska Federacja Karate Tsunami) data przyznania Licencji: 12 maja 2021 roku
  38. Wawrzeniec Bartłomiej - Kraków, woj. małopolskie (Krakowskie Centrum Cpmbat Self Defensen) data przyznania Licencji: 11 marca 2021 roku
  39. Więch Robert 6 dan - Piastów, woj. mazowieckie (Polskie Zrzeszenie Ju-jitsu i Karate Shotokan) data przyznania Licencji: 5 marca 2021 roku
  40. Wiśniewski Artur 2 dan - Solec Kujawski, woj. kujawsko-pomorskie (Szkoła Dalekowschodnich Sztuk Walki Solec Kujawski) data przyznania Licencji: 11 marca 2021 roku
  41. Wojdak Piotr 6 kyu - Piastów, woj. mazowieckie (Polskie Zrzeszenie Ju-jitsu i Karate Shotokan) data przyznania Licencji: 5 marca 2021 roku
  42. Zaborowski Tomasz 2 dan - Solec Kujawski, woj. kujawsko-pomorskie (Szkoła Dalekowschodnich Sztuk Walki Solec Kujawski) data przyznania Licencji: 11 marca 2021 roku
  43. Zając Dominik 10 kyu - Pilawa, woj. mazowieckie (Polska Federacja Karate Tsunami) data przyznania Licencji: 28 marca 2021 roku
  44. Zakrzewski Sylwester - Józefów, woj. mazowieckie (Stowarzyszenie Systema Self Defence) data przyznania Licencji: 23 kwietnia 2021 roku
  45. Zawadzki Paweł - Warszawa, woj. mazowieckie (Stowarzyszenie Systema Self Defence) data przyznania Licencji: 23 kwietnia 2021 roku

 

Serdecznie gratulujemy w imieniu Polskiej Federacji Dalekowschodnich Sztuk i Sportów Walki.  




Użyte tu fotografie i teksty należą do właściciela tej strony.
Kopiowanie lub wykorzystywanie jakichkolwiek fotografii
lub fragmentów tekstu bez pisemnej zgody właściciela strony jest zabronione.
Naruszenie tych praw w razie ujawnienia grozi odpowiedzialnością cywilną i karną.
Odwiedzin:
3441957
 realizacja: =weBZet=  telefon/phone: [48] 22 615-71-46 e-mail:ryszard.murat@gmail.com